Ocean's eleven - Tripla vagy semmi (2001)

Ocean's Eleven

Andy García

Érdeklődő   2020. 12. 27.

Igazán szórakoztató

Parádés szereposztás, érdekfeszítő tartalom. Akik látták, igencsak írtak róla hideget, meleget. Bíztam benne, hogy egy ilyen szereplőgárda nem okozhat csalódást. Úgy is lett. A történet a nézőt folyton izgalomban tartja, a szereplők, akikre a megvalósítást bízták, pedig jól teljesítettek. A célkeresztben lévő játékterem-tulajdonos, Terry, akit Andy Garcia személyesít meg, végtelen nyugalommal és megfontoltsággal próbál úrrá lenni a kialakult helyzeten. Kíváncsian várom a folytatást.

Deku   2017. 07. 17.

Feltétlenül megnézős akár többször is. George Clooney hatalmas karakter volt. Olyan figurát hozott amilyet nem néztem volna ki belőle. Oda voltam teljesen ezért a filmért.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 26.

Sok jó színész,egy jó történet,na ebből mi sülhet ki? Egy izgalmas akció-thriller krimi. (van ilyen?) Clooney, Garcia,és Pitt emelik a színvonalat! Kötelezően ajánlott!

Szilonka   2019. 08. 14.

Nagyon jól megkomponált film a kor zseniális színészeivel. Izgalmas és kiszámíthatatlan, nem az a film aminél 10 perc után tudod mi lesz a vége.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Sok jó ötlet volt a filmben. Tetszett az ötlet, hogy azt hiszed, hogy a jelenben játszódik valami közben az már rég megtörtént. Szuper szereposztás és izgalmas történet.

elekm90   2020. 03. 19.

Nagyon szórakoztató, remek színészgárdával és forgatókönyvvel, valamint nagyon profi rendezéssel Steven Soderbergh-től. Sajnos kár volt folytatni ezt így abba lehetett volna hagyni a nyitva hagyott befejezés ellenére. 9/10

Gigi   2017. 01. 15.

Jól felépített történet, izgalmas, szórakoztató, jó színész játékkal. Érdemes mindenképp megnézni, csak ajánlani tudom.

450,7 millió dolláros összbevételt produkált.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 85 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

A South Park S12 E12 részében ezt a filmet parodizálják ki.

2001-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

Az összes színész az átlagos gázsijuknál kevesebbért szerepelt a filmben, hogy minél alacsonyabban tarthassák a büdzsét.