Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Andy García

elekm90   2020. 03. 19.

Nagyon szórakoztató, remek színészgárdával és forgatókönyvvel, valamint nagyon profi rendezéssel Steven Soderbergh-től. Sajnos kár volt folytatni ezt így abba lehetett volna hagyni a nyitva hagyott befejezés ellenére. 9/10

Deku   2017. 07. 17.

Feltétlenül megnézős akár többször is. George Clooney hatalmas karakter volt. Olyan figurát hozott amilyet nem néztem volna ki belőle. Oda voltam teljesen ezért a filmért.

Szilonka   2019. 08. 14.

Nagyon jól megkomponált film a kor zseniális színészeivel. Izgalmas és kiszámíthatatlan, nem az a film aminél 10 perc után tudod mi lesz a vége.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Sok jó ötlet volt a filmben. Tetszett az ötlet, hogy azt hiszed, hogy a jelenben játszódik valami közben az már rég megtörtént. Szuper szereposztás és izgalmas történet.

Gigi   2017. 01. 15.

Jól felépített történet, izgalmas, szórakoztató, jó színész játékkal. Érdemes mindenképp megnézni, csak ajánlani tudom.

450,7 millió dolláros összbevételt produkált.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 85 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

A South Park S12 E12 részében ezt a filmet parodizálják ki.