Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

elekm90   2020. 03. 19.

Gyenge és erőltetett, sajnos kár volt már ezt a részt megcsinálni, nagyon izzadtságszagú. Gondolták egy Al Pacino meg Ellen Barkin-t még bedobnak a meglévő sztárgárdához és megvan oldva, de nagyon kevés volt a forgatókönyve. 4/10

hsanya182   2015. 05. 06.

A kezdés jó, a helyszínek változatosak, a sztori sajnos lapos, a szinészi alakítások ott vannak, de hiába sorakoznak fel a sztárok a filmben, mert a végén nem tudtam azt mondani, hogy ez egy jó film volt! :( Ellenben egy laza, szórakoztató hétvégi nézhető film, ötletes, humoros, semmi több!!

sabnock666   2019. 09. 02.

Semmi extra.Van történet,jó a képi világ,de igazán újat,és értékeset nem ad!A színész gárda persze zseniális,és hozzák is,amit elvárnak tőlük!

kevelin   2019. 06. 01.

a szemfényvesztős filmek alfája és omegája :D a betörések tökéletes megtervezésének bibliája ez a film :d szuper jó történet még jobb alakítás okés az ember kezdettől inkább a rossznak drukkol. hiszen tolvajtól lopni nem bűn :D

Adepto   2018. 02. 03.

A második, számomra csalódást keltő rész után ez üde visszatérés volt az első mozi stílusához és hangulatához. Akinek az tetszett, ez is fog. Jók az alakítások, ahogy azt megszokhattuk, de most újra a sztori (vagy talán a "trükkök") is felzárkóznak hozzá. Öcsém egyik kedvenc beszólása/jelenete a filmből (nekem is az egyik lett), ami Casey Affleck szuper alakításához köthető: "Emlékeztek Zapatara?". Aki nem látta, nézze meg!

311,3 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

85 millió dollár a film költségvetése.

(LionelMessi10)

Al Pacino jeleneteit mindössze három hét alatt vették fel.