Ocean's Thirteen - A játszma folytatódik

Ocean's Thirteen

2024.03.09 Schumy1

Igen, ilyen, mikor a trilógia minden része tökéletesen megkomponált.

Semmi extra.Van történet,jó a képi világ,de igazán újat,és értékeset nem ad!A színész gárda persze zseniális,és hozzák is,amit elvárnak tőlük!

2015.05.06 hsanya182

A kezdés jó, a helyszínek változatosak, a sztori sajnos lapos, a szinészi alakítások ott vannak, de hiába sorakoznak fel a sztárok a filmben, mert a végén nem tudtam azt mondani, hogy ez egy jó film volt! :( Ellenben egy laza, szórakoztató hétvégi nézhető film, ötletes, humoros, semmi több!!

2022.02.24 kabel

Altató.

2020.03.19 elekm90

Gyenge és erőltetett, sajnos kár volt már ezt a részt megcsinálni, nagyon izzadtságszagú. Gondolták egy Al Pacino meg Ellen Barkin-t még bedobnak a meglévő sztárgárdához és megvan oldva, de nagyon kevés volt a forgatókönyve. 4/10

2019.06.01 kevelin

a szemfényvesztős filmek alfája és omegája :D a betörések tökéletes megtervezésének bibliája ez a film :d szuper jó történet még jobb alakítás okés az ember kezdettől inkább a rossznak drukkol. hiszen tolvajtól lopni nem bűn :D

2020.10.16 Annuska

Az szerintem példaértékű, hogy a kicsit gyengébb forgatókönyv ellenére is minden nagy név elvállalta a befejező részt. A története picit dadogott helyenként.

2020.12.30 Érdeklődő

A befejezés

Szerencsére a sztárgárda a harmadik részben sem hagyta izgalmak nélkül a nézőt. Nagy kő esett le a szívemről. Ötletes, és igen kalandosra sikeredett a történet befejezése, ahol igencsak mosolyogtatóra sikeredett a végeredmény. Érdemes végigülni ezt a kétórás filmet.

2018.02.03 Adepto

A második, számomra csalódást keltő rész után ez üde visszatérés volt az első mozi stílusához és hangulatához. Akinek az tetszett, ez is fog. Jók az alakítások, ahogy azt megszokhattuk, de most újra a sztori (vagy talán a "trükkök") is felzárkóznak h... Több

2015.08.21 Dracule

Top 10-ben benne van. Úristen az egyik kedvenc filmem. Látszik, hogy sok munka van benne. Imádom a sztorit, a szereplőket, az akció jeleneteket. Nagyon látványos film, az összes szereplőt imádom. Ha még nem láttad itt az ideje!

2016.01.23 zsfarkas

Azt hittem csalódás lesz a folytatás, mármint negatív értelemben, de kellemes meglepetés volt, nagyon tetszett, pörög és látványos, akciódús, jók a szereplők!

2016.05.03 ZsoltSon

A kedvenc filmjeim közé tartozik ez is, az előző rész is. Egyszerűen imádom ezt a színészcsapatot így együtt, ahogy kirázzák kisujjból az alakítást. Energiával tölt fel a film a maga vicces eleganciájával, nem veszi túl komolyan magát, ezért tud ennyire könnyed lenni.

2015.02.13 eni20121004

Jobb a másodiknál, de nyomába sem ér az csodálatos első résznek. A végét szerintem elkapkodták egy kicsit. Jó kis vígjáték, de nem több ennél.

2015.03.31 trngr

Hanyag elegencia és izgalmas jelenetek de semmi többet nem ad. Egy popcorn mellé jó kikapcsolódás de mélyenszántó gondolatokat ne várjatok