Szemfényvesztők

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Látványos csavaros kis film, csodálkozok, hogy piacra dobták a 2, részt is. Egyszer meglehet nézni.

erare   2015. 02. 10.

Ez egy igazán szórakoztató és kellemes film. Elgondolkodtató ugyanakkor: mi a valós, mi az ál, s mi a kettő közt a különbség? Remek a szereposztás is!

indingo   2018. 01. 01.

Nagyon izgalmas, "varázslatos" történet. Remek humora volt és a látványban sem ez az agyon CGI-zett valami. Igazi karakterek vannak benne és a vége hatalmas.

Bogi87   2016. 05. 31.

Szeretem az illuzionistákat, bűvészeket, mindig izgatja a fantáziámat a "vajon, hogy csinálják?" kérdés, a válaszra pedig próbálok rájönni. Lehet ezért is tetszett nekem annyira a Szemfényvesztők, hiszen a film középpontjában illuzionisták állnak. Ám, hogy ki a legnagyobb közülük, arra csak a film végén derül fény. Igazán lebilincselő, szórakoztató film, amely fordulatokban sem szűkölködik.

Deku   2017. 07. 18.

Isla Fisher és Woody Harrelsson is elbűvölően alakított. Habár senki msra sincs panasz. Elbűvölő kis film lett, nem várt pillanatokkal és humoros jelenetekkel. Csodás lett.

Michael Kelly
Michael Kelly
Common
Michael Caine

Isla Fisher egy interjúban elárulta, hogy karaktere, Henley bacilus fóbiás, ezért viselt a filmben végig kesztyűt.

(ArpiHajdu és Réci )

Ez a negyedik alkalom, hogy Morgan Freeman és Michael Caine együtt szerepel. Korábban a Christopher Nolan-féle Batman trilógiában játszottak együtt: Batman: Kezdődik! (2005), A sötét lovag (2008), A sötét lovag: Felemelkedés (2012).

(SódóGA)

A film főszerepeit eredetileg Philip Seymour Hoffman, Jim Carrey, Hugh Grant, Sacha Baron Cohen és Colin Firth játszották volna, végül az a döntés született, hogy fiatalabb főhősöket válogatnak össze.

(SódóGA)