Viharsziget (2010)

Shutter Island

Viharsziget

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Dicaprio egyik leggyengébb filmje a szememben. Szeretem a filmjeit, de ő nem az a misztikus színész. A történet is elég ingatag, nekem legalább is az ilyen filmek nem tetszenek. Az ember várja, hogy történni fog valami, aztán egyszer csak kiírják, hogy vége, úgy hogy végig arra próbálok rájönni, mit akar ez a film sugallni.

Shelby07   2018. 01. 06.

Fordulatos és izgalmas film, végig izgultam és vártam a végkifejletet és érdemes volt, mert nagyszerű volt a csattantó! Bátran tudom mindenkinek ajánlani!

rbernadett   2015. 09. 13.

Óriási film! Úgy ültem be a moziba, hogy fogalmam sem volt miről fog szólni a film, de mivel DiCaprio játszott benne, nem is nagyon érdekelt, mert régen kivívta már magának azt a tisztséget a szememben, hogy megnézzem a filmjeit, szóljon az bármiről. Nem csalódtam most sem. Nagyon megdöbbentem mikor kiderült miről is van szó valójában és a végkifejletért pedig még egy plusz pont járt! Nagyon ajánlom!

indingo   2017. 04. 11.

Ez volt az első ilyen film, amikor ilyen pofátlan módon az orránál fogva vezetik a nézőt. A vége, a csavar egy igazi arcon csapás, amelyre senki sem gondolt.

Archívum Nézhetetlen  2015. 02. 09.

Mai napig ez a film az, aminek a végére úgy rácsodálkoztam, mint eddig még semmire sem (jó értelemben). Szuper volt!

Michelle Williams
Michelle Williams
Leonardo DiCaprio

Ez a történet a személyes szembenézést választja hajtómotornak, ami egyszerre tekint a múltra és a jelenre is, párhuzamba állítva őket, ekképpen történik a rejtélyfejtés is, noha azt elmondhatjuk, hogy a múlt gyakran problémássá válik, de nem szokványos módon. több»

A filmet négy hónapig forgatták 2008-ban.

(Puncs)

Mark Ruffalo azt követően kapta meg Chuck Aule szerepét, hogy írt egy rajongói levelet Martin Scorsesének, amiben azt taglalja, mennyire szeretne együtt dolgozni a rendezővel.

(Puncs)

A film összbevétele 294.8 millió dollár volt.

(LionelMessi10)