MP170506   2020. 08. 18.

Teljesen átlagos film, semmi extra, semmi újdonság. Kiszámítható történt, jó színészek. Sajnos ez csak egy egyszer nézhetős aljotás lett, ne várjunk tőle sokat.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Izgalmas kétszereplős film, melyben a gonosz szerepét megtestesítő színész adta az igazi varázsát a filmnek.

indingo   2019. 03. 11.

Egy jó kis film, szinte minden pillanata izgalmas, nincs benne felesleges jelenet és amit annak gondolnánk az is a feszültség oldására és egy kis humor okán került bele. Ha az ember beleképzeli magát a női főszereplő helyzetébe vajon ő mit és hogyan ... több»

hsanya182   2016. 11. 25.

Rövid, izgalmas thriller. Elég jól sikerültek benne a párbeszédek, az átmenetek, a megtévesztő selyemfiú pszichós játékossága :) Érdemes megnézni, jól sikerült.

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Nem rossz thriller, igazából még talán túl is teljesített ahhoz képest, amit vártam volna tőle. Cillian Murphy-t imádom, ez a film is jól állt neki, izgalmas volt.

Gyalog őrmester   2018. 02. 15.

Nem horror, se misztikus, viszont egy nagyon jó, izgalmas és rendkívül feszült thriller. Szerintem Wes Craven egyik legjobb filmje, ajánlom mindenkinek!

Adepto   2016. 01. 25.

Én késő este láttam a filmet, nem tudom, hogy ez adott-e hozzá az élményhez, de nekem egészen bejött. Cillian Murphynek nagyon jól állnak ezek a karakterek, van valami ördögi "kisugárzása", ezért is volt nagyon jó a Batmanben is Scarecrowként. Rachel... több»

Cillian Murphy

Az első jelenetben látható fiatalkori kép Lisáról egy állókép a Bajos csajok c. filmből.

(kázsé)

Mikor az egyik szereplő egy jegeskávét önt Lisára, a színésznő reakciója valódi - nem számított rá, hogy annyira hideg lesz.

(kázsé)

A repülőgépet egy hidraulikus szerkezetre építették, és ha "turbulencia jött", azzal mozgatták.

(kázsé)

A filmet Sean Penn és Robin Wright számára írták, de a rendező, Wes Craven fiatalabb főszereplőket akart.

(kázsé)

Wes Craven forgatás közben nősült meg.

(kázsé)

A filmet 44 millió dolláros büdzsével kezdték, amit később visszavágtak 25 millióra.