Kísérleti gyilkosság (2002)

Murder by Numbers

Lonka   2017. 07. 30.

Szerintem ez egy jó film, bár az elejétől fogva tudjuk, hogy kik a ludasok, mégis Sandra Bullock karaktere tetszett, ahogy felgöngyölíti az információkat és megtalálja a tetteseket.

indingo   2017. 05. 02.

Fura, hogy itt még milyen fiatal Ryan Gosling. Szeretem ezt a filmet, a középpontban két unatkozó fiatal áll, akik azt hiszti, hogy el tudják követni a tökéletes gyilkosságot és nem kapják el őket és a legjobb, hogy egy elég nevetséges dolgon buknak el.

Toncsi   2016. 12. 17.

Nem sértő, nem bántó, de nem is felemelő élmény ez a mozi. Tök átlagos film, a sémának megfelelő felépítéssel.

OrSi   2016. 04. 05.

Bár nem vagyok oda Sandra Bullock-ért, de ebbe a filmjében tökéletesen tisztára mosta magát a sok butaság után, amikben játszott. A fiúk, különösen Ryan Gösling, kiváló volt, és ezért ezt a filmet, már csak a színészek miatt is érdemes megnézni.

A Castle Rock Enterainment stúdió 60. forgalmazott filmje.

Ryan Gosling és Sandra Bullock összejöttek a forgatáson, és a kapcsolatuk egy évig ki is tartott.

Richard Haywood és Justin Pendleton karaktereket valódi gyilkosokról mintázták, Richard Loebről és Nathan Leopoldról.

Ryan Gosling többször is elhányta magát a gyilkosság jeleneteinek forgatása közben.