Életeken át

indingo   2017. 05. 02.

Nem rossz film, de Angelina Jolie játéka sokat nem tett hozzá az élményhez. A történet érdekes, bár sok minden kiszámítható volt, mert adta magát a helyzet.

TomÁcs   2018. 04. 26.

Izgalmas szereposztású film. A története is pezsdítő, sok minden történik benne nem az az 5 perc után kitalálom mi lesz a vége típus. A befejezése is ütős.

Timcsi   2019. 03. 30.

Angelina Jolie alakítása engem megfogott, nagyon hiteles volt. Kellett hozzá persze a jó történet is. Jó kis film.

Dius0520   2018. 01. 04.

Izgalmas volt és fordulatosra sikeredett a vége, pedig nem voltam elragadtatva az első fél órától.. Összességében nem volt rossz, számomra Angelina Jolie picit összeegyeztethetetlen volt evvel a szereppel.

Barbie0319   2017. 11. 11.

Nekem speciel tetszik!sajátosan nyomoz Angelina, és egy kicsit beteg módon,de szerintem izgalmas,kicsit kiszámítható h ki lesz a gyilkos de a vége tök jól lett kitalálva!