Közösség

Vélemény:

 

79 Életeken át

(2004)

3,5*

 
JRD   2022.10.18 11:40
0

Michael Pye azonos című regénye alapján készült film. Szeretem az ilyen jellegű történeteket, noha szinte az elejétől tudni szoktam, ki kivel van. Sajnos. Mert nálam ez a mérőköve egy jó kriminek. Vajon tudom-e vagy sem. Itt elég hamar rájöttem, hiszen maga a film , noha elég feszültséggel telten kezdődött, szépen lassan ellaposodott, irányt tévesztett és az addig jónak ígérkező pszichológiai thriller átment egy szimpla filmbe. Mégis szeretem ezt a filmet. Pedig Jolie nem tartozik a kedvenceim közé. De ebben a filmben tetszik, noha nem élete legjobb alakítását hozta, sőt! Természetesen vannak még kifejezetten jó filmjei, de azok inkább a nem tipikus filmek közé tartoznak. Ethan Hawke, mint rosszfiú pedig kifejezetten jó választás volt szerintem. Bírom a jófiús kinézetű színészek gonosz szerepvállalásait. A színész saját bevallása szerint ez a film "szörnyű". Valahol ők is érezték, hogy nem az lett az eredmény, aminek lennie kellett volna. A főszereplő FBI ügynök szerepére esélyes volt Jennifer Lopez is, de azt hiszem, örülhetünk, hogy a végén nem ő kapta. Mindezekről függetlenül érdemes megnézni, hiszen egy lájtos kikapcs mindig jól jön. De ne hallgass rám! Ülj le, szánj rá időt, hogy megnézd, és majd eldöntöd magad, hogy jó vagy rossz ez a film. Szóval filmre fel és jó szórakozást!