Filmek:
2019
2020
2021

Deku   2017. 07. 18.

Nem vagyok oda a német filmekért és sajnos itt erősen érződött a nyoma. Nem volt túl rossz egyszer mindenképpen nézhető de nem vélem úgy, hogy nagy szám lenne.

szaka123   2018. 03. 26.

Érdekesen épül a film. Az elején látunk egy bűntényt, aztán pedig flashback-ekből idemrjük meg az előzményeket. Sajnos a szinkron ront az élményen, mivel gyorsan kitalálható, hogy ki is a hunyó! Szóval inkább feliratosan érdemes nézni. Többször nézhető, hogy minden összeálljon! :)

Dodi   2015. 06. 18.

Izgalmas, nézhető, de különösebben nem tartóm kimagasló filmnek.

harnas1207   2018. 11. 27.

Sajnos a filmet csak nemrég láttam, így már nem ütött akkorát, mint azt tette volna 20 éve. Ennek ellenére zseniális film.

Filmelemző   2018. 04. 12.

Az 1995-ös Usual Suspects egyedi film, mert egyre ritkábban készítenek hozzá hasonló "agyalós" thrillereket. Ez a film tele van rejtéllyel, gondolkodni valóval, fordulattal. Érdekes és izgalmas, még ha látványilag nagyon le is van maradva a mai moziktól. Mégis különlegesség a sztori, a rendezés és a sok sztár miatt. Értékelésem: 7 / 10 pont.

Gabriel Byrne
Pete Postlethwaite
Stephen Baldwin

A forgatás 1994. június 13. és 1994. július 29. közt zajlott.

(dulkap )

A film kicsivel több, mint 23M $-t keresett az amerikai mozikban.

(dulkap )

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított '101 gengszterfilm amit látnod kell, mielőtt meghalsz' című könyvben.