Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

sabnock666   2019. 08. 30.

Nem értem.Pedig nem rossz emberkék játszanak benne,és mégis lapos,unalmas,semmitmondó.Plusz sablonos,élettelen az egész. Kevin Spacey , Benicio del Toro , ráadásul Gabriel Byrne garancia kellene hogy legyen a minőségre.Ezt elszúrták.Gyenge!

Deku   2017. 07. 18.

Nem vagyok oda a német filmekért és sajnos itt erősen érződött a nyoma. Nem volt túl rossz egyszer mindenképpen nézhető de nem vélem úgy, hogy nagy szám lenne.

HercegPeter   2019. 03. 08.

Sajnos én úgy néztem meg a filmet, hogy ismertem a csattanót, így nem tudott olyan nagyot szólni. Ennek ellenére érdekelt, mivel jókat hallottam róla. Tetszett, ahogy felépül a történet. Az már más kérdés, hogy a szereplők java része mára már túl van a karrierje csúcsán, de akkoriban még felkapott sztárok voltak. Közülük is kiemelném Kevin Spacey játékát. A jobb krimik közé tartozik, de nem mondanám kiemelkedő alkotásnak, bár ez is elég volt ahhoz, hogy Kaiser Soze-t beleégesse a filmtörténelembe.

szaka123   2018. 03. 26.

Érdekesen épül a film. Az elején látunk egy bűntényt, aztán pedig flashback-ekből idemrjük meg az előzményeket. Sajnos a szinkron ront az élményen, mivel gyorsan kitalálható, hogy ki is a hunyó! Szóval inkább feliratosan érdemes nézni. Többször nézhető, hogy minden összeálljon! :)

harnas1207   2018. 11. 27.

Sajnos a filmet csak nemrég láttam, így már nem ütött akkorát, mint azt tette volna 20 éve. Ennek ellenére zseniális film.

Gabriel Byrne
Pete Postlethwaite
Stephen Baldwin

A forgatás 1994. június 13. és 1994. július 29. közt zajlott.

A film kicsivel több, mint 23M $-t keresett az amerikai mozikban.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított '101 gengszterfilm amit látnod kell, mielőtt meghalsz' című könyvben.