Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Közönséges bűnözők (1995)

Sabnock Sanatory   2019. 08. 30.

Nem értem.Pedig nem rossz emberkék játszanak benne,és mégis lapos,unalmas,semmitmondó.Plusz sablonos,élettelen az egész. Kevin Spacey , Benicio del Toro , ráadásul Gabriel Byrne garancia kellene hogy legyen a minőségre.Ezt elszúrták.Gyenge!

Deku   2017. 07. 18.

Nem vagyok oda a német filmekért és sajnos itt erősen érződött a nyoma. Nem volt túl rossz egyszer mindenképpen nézhető de nem vélem úgy, hogy nagy szám lenne.

HercegPeter   2019. 03. 08.

Sajnos én úgy néztem meg a filmet, hogy ismertem a csattanót, így nem tudott olyan nagyot szólni. Ennek ellenére érdekelt, mivel jókat hallottam róla. Tetszett, ahogy felépül a történet. Az már más kérdés, hogy a szereplők java része mára már túl van... több»

szaka123   2018. 03. 26.

Érdekesen épül a film. Az elején látunk egy bűntényt, aztán pedig flashback-ekből idemrjük meg az előzményeket. Sajnos a szinkron ront az élményen, mivel gyorsan kitalálható, hogy ki is a hunyó! Szóval inkább feliratosan érdemes nézni. Többször nézhető, hogy minden összeálljon! :)

harnas1207   2018. 11. 27.

Sajnos a filmet csak nemrég láttam, így már nem ütött akkorát, mint azt tette volna 20 éve. Ennek ellenére zseniális film.

Dodi   2015. 06. 18.

Izgalmas, nézhető, de különösebben nem tartóm kimagasló filmnek.

Filmelemző   2018. 04. 12.

Az 1995-ös Usual Suspects egyedi film, mert egyre ritkábban készítenek hozzá hasonló "agyalós" thrillereket. Ez a film tele van rejtéllyel, gondolkodni valóval, fordulattal. Érdekes és izgalmas, még ha látványilag nagyon le is van maradva a mai mozik... több»

rainman   2016. 11. 14.

Nem hagyott nyugodni… Láttam tizenévesként a maga korában, 20 évvel ezelőtt, és nem tetszett! Persze másként értékel egy filmet az ember fiatalkorában, mint „érett” felnőtt fejjel. Nos megnéztem érett, felnőtt fejjel és kérdőn bámulok magam elé. Míg ... több»

Ghotik   2016. 09. 28.

Egész jó film. Pörgős, végig izgalmas cselekményű, egyáltalán nem untatott egy perce sem. Profik, hitelesek a szereplők, jól alakítanak. Megfogó, hatásos film.

pisti18   2015. 03. 01.

Lebilincselő film! Az egyik kedvencem. Kevin Spacey alakítása egyszerűen fantasztikus. Kötelező darab!

Laci000   2015. 06. 03.

Szerintem ez egy méltánytalanul túlértékelt film. A színészek elég jók, de mindegyiktől láttunk már jobb alakítást is. A sztori viszont meglehetősen lagymatag, a csattanó pedig már kezdettől fogva kitalálható...

prongs2001   2015. 07. 14.

Kiváló film, kiváló színészekkel! Ez pont olyan film, amit többször is könnyedén meg tudok nézni és minduntalan együtt izgulni a színészekkel. Hihetetlen érzést biztosít bárkinek, aki vevő rá.

fancsi094   2015. 06. 12.

BallEr   2016. 04. 11.

Nem igazán érte el azt a hatást a film, amire befizettem. Ez pedig elkeserítő volt. Gyakorlatilag pusztán időpocséklás volt. Bőven hozhattak volna ki belőle sokkal többet is, mert az alap történet nagyon kedvemre való lett volna.

Siriusalias   2015. 10. 11.

Kategóriájának, talán nem is az egyik legjobb hanem a legjobb film. A színészek gondosan lettek kiválasztva, a történet kidolgozása nagyon jó, a csavar a végén is nagyon szórakoztató. Jó mulatást hozzá!

Robi92   2015. 11. 20.

A történet első ránézésre egyszerű,de ahogy a végére érünk úgy bonyolódnak a szálak. A csavaros fordulat még jobban feldobja a filmet. A színészi játék szuper,mindenki remek. A végső fordulat a legjobb a filmben.

Hedy0809   2017. 02. 01.

SPOILEEEEEER!!!! A film maga zseniális,szuper az ötlet! De a magyar szinkronnal bukta az elején...szomorú...nagyon szomorú.

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

Nehezen indul be a film és a cselekmény de aztán egyre inkább izgalmassá válik és a fordulatok mindvégig leköti a néző figyelmét. A befejezése is tartogat meglepetéseket. Érdemes megnézni!

kernernoemi   2016. 10. 17.

Nem fűztem hozzá túl sok reményt, de pozitív csalódást okozott, mert Stephen Baldwin nagyon kitett magáért, igen beleillett a szerepébe, nagyon hitelesen játszott. Érdekes film.

KeriPeti   2015. 04. 19.

Kaiser Soze a mai napig egy emlékezetes figura nálam. Olyan csavar van a film végén, ami engem nagyon ledöbbentett, meglepett. Maga az egész film is egyébként kiemelkedő, de különösen a vége teszi azzá.

Garfbob10   2016. 05. 08.

Singer létrehozott egy zseniális filmet, zseniális karakterekkel, akik közül Kevin Spacey talán a legjobb. De a főgonosz kiléte egyáltalán nem volt meglepetés, amit a magyar szinkron csak tovább rontott, így inkább eredeti nyelven, felirattal ajánlom.

tilino   2017. 02. 20.

Kevin Spacey a Közönséges bűnözőkben is tetszett. A film a maga kategóriájában egész jót hozott , nem okozott csalódást, tetszett az egész történet felépítése és a befejezése is ötletes.

Meeroz21   2015. 09. 12.

Egyszer megnézhető a film, de nekem óriási csalódás volt. Ritka ratyi film. Azt se tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek. Az alap ötlet még talán nem is lett volna túl rossz. De ez a színészi játék, nagyon nem tetszett.

Bimbi   2015. 10. 07.

Magával ragadó, izgalmas, érdekes film és ötletes alapsztori kiváló szereplőkkel. Valódi élményt nyújtott, ajánlom mindenkinek aki még nem látta és kedveli a műfajt!

James Pond   2015. 02. 10.

Ha elolvassuk a szereposztást az már sokat elmond. A történet engem nagyon megfogott a végén meg még az állam is leesett. Bűnügyi témában különleges film. Már láttam néhányszor :), pedig már tudtam a végét.

byebyepuppy   2016. 07. 25.

Kevin Spacey talán legjobb alakítása! A forgatókönyv zseniális, egyszerűen nem lehet sejteni a filmnek a végét, de amikor leesik a csavar, szerintem nincs ember akit nem nyűgözz le. Mindenképpen látni kell aki szereti a jó eszes akciófilmeket!

forradalom   2015. 01. 24.

Eseménydús film :D ilyen szereplőgardáról nem is beszelve. :) Látni kell!

galambi   2015. 03. 14.

A film szerintem annyira nem jó, mint amennyire mondják meg szavaznak rá, bár kétségtelen, hogy a filmben van egy akkor csavar, amekkorát nem sokszor láttam még. Csak ez 1-2 pontot felhúz a filmen, mert amúgy középszerű lenne szeirntem. Így nagyon erős 8-as.

Mogorva   2015. 05. 03.

Amikor leültem megnézni ezt a filmet, egészen a film legvégéig nem jöttem rá hogy ki mozgatja a szálakat. Kiválló Kevin Spacey alakítása.

Gforce   2016. 07. 25.

Tökéletes film,- brutál csattanóval a végén. Van egyfajta nyomasztó hangulata, tényleg mintha kicsit benne lennél, ott lennél. Színészek jól játszanak, emlékeim szerint a zenék is illenek a hangulathoz. Alapfilm!