Közönséges bűnözők

The Usual Suspects

2016.10.13 tiszaizsofi

Nehezen indul be a film és a cselekmény de aztán egyre inkább izgalmassá válik és a fordulatok mindvégig leköti a néző figyelmét. A befejezése is tartogat meglepetéseket. Érdemes megnézni!

2016.04.11 BallEr

Nem igazán érte el azt a hatást a film, amire befizettem. Ez pedig elkeserítő volt. Gyakorlatilag pusztán időpocséklás volt. Bőven hozhattak volna ki belőle sokkal többet is, mert az alap történet nagyon kedvemre való lett volna.

2016.10.17 kernernoemi

Nem fűztem hozzá túl sok reményt, de pozitív csalódást okozott, mert Stephen Baldwin nagyon kitett magáért, igen beleillett a szerepébe, nagyon hitelesen játszott. Érdekes film.

2015.11.20 Robi92

A történet első ránézésre egyszerű,de ahogy a végére érünk úgy bonyolódnak a szálak. A csavaros fordulat még jobban feldobja a filmet. A színészi játék szuper,mindenki remek. A végső fordulat a legjobb a filmben.

2017.02.20 tilino

Kevin Spacey a Közönséges bűnözőkben is tetszett. A film a maga kategóriájában egész jót hozott , nem okozott csalódást, tetszett az egész történet felépítése és a befejezése is ötletes.

2015.04.19 KeriPeti

Kaiser Soze a mai napig egy emlékezetes figura nálam. Olyan csavar van a film végén, ami engem nagyon ledöbbentett, meglepett. Maga az egész film is egyébként kiemelkedő, de különösen a vége teszi azzá.

2016.05.08 Garfbob10

Singer létrehozott egy zseniális filmet, zseniális karakterekkel, akik közül Kevin Spacey talán a legjobb. De a főgonosz kiléte egyáltalán nem volt meglepetés, amit a magyar szinkron csak tovább rontott, így inkább eredeti nyelven, felirattal ajánlom.

2015.10.11 Siriusalias

Kategóriájának, talán nem is az egyik legjobb hanem a legjobb film. A színészek gondosan lettek kiválasztva, a történet kidolgozása nagyon jó, a csavar a végén is nagyon szórakoztató. Jó mulatást hozzá!

2015.10.07 Bimbi

Magával ragadó, izgalmas, érdekes film és ötletes alapsztori kiváló szereplőkkel. Valódi élményt nyújtott, ajánlom mindenkinek aki még nem látta és kedveli a műfajt!

2015.09.12 Meeroz21

Egyszer megnézhető a film, de nekem óriási csalódás volt. Ritka ratyi film. Azt se tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek. Az alap ötlet még talán nem is lett volna túl rossz. De ez a színészi játék, nagyon nem tetszett.

2016.07.25 byebyepuppy

Kevin Spacey talán legjobb alakítása! A forgatókönyv zseniális, egyszerűen nem lehet sejteni a filmnek a végét, de amikor leesik a csavar, szerintem nincs ember akit nem nyűgözz le. Mindenképpen látni kell aki szereti a jó eszes akciófilmeket!

2015.02.10 James Pond

Ha elolvassuk a szereposztást az már sokat elmond. A történet engem nagyon megfogott a végén meg még az állam is leesett. Bűnügyi témában különleges film. Már láttam néhányszor :), pedig már tudtam a végét.

2017.07.03 Chatman

Bennem nem hagyott különösebben mély nyomot a film, igaz a sztori csattanós, és viszonylag izgalmasan van felépítve, de alapjában véve a minősége sokszor eléggé másodosztályú, hétköznap esti mozi, amit csak azért nézünk meg, mert nincs jobb a tévében.

2015.03.14 galambi

A film szerintem annyira nem jó, mint amennyire mondják meg szavaznak rá, bár kétségtelen, hogy a filmben van egy akkor csavar, amekkorát nem sokszor láttam még. Csak ez 1-2 pontot felhúz a filmen, mert amúgy középszerű lenne szeirntem. Így nagyon erős 8-as.