dulkap   2015. 07. 03.

Az ugyan sejthető volt, hogy anyagilag nem fog kasszát robbantani, hiszen egyik színész sem a hatalmas blockbustereiről volt híres az utóbbi időkben. De reméltem, hogy egy jó kis filmet kapunk, remek színészi játékkal. Ami a színészi játékot illeti, nem is lehet panaszunk. Semmi extrát nem láttunk, de amit kilehetett hozni a karakterekből, úgy érzem kihozták. Talán egy másik rendezővel talán több is lehetett volna a film. Avnet szerintem korrektül levezényelte Pacinoval a 88 perc című filmet. Ám lehet, hogy a két színészóriás már sok volt neki és beletört a bicskája.

FarZoo   2015. 03. 29.

Nagyon jól szerkesztett, fordulatos, érdekes film. A színészek nagyon jól hozzák a karaktert. Nem kiszámítható, tényleg izgul az ember, hogy mi lesz a vége. Pörgős és izgalmas

film kedvelő   2016. 12. 22.

ez a film nemcsak az a baj, hogy rettentő gyenge, hanem az is egykoron két kiváló színész vállalta el. Csak is emiatt nézetem, de tíz perc után is simán ki lehetett volna kapcsol. Egyetlen ok, amiért végig néztem, mert mondták, hogy lesz benne egy csavar

somi   2015. 11. 23.

Bendegúz   2016. 04. 30.

Nagy élmény volt két ekkora színészzsenit egy filmben látni végre. Mind a ketten hihetetlenek voltak, minden egyes percben azt éreztem, lejátsszák egymást a "színpadról". Ha nekem kellene választanom, nálam még mindig Al Pacino a befutó, de talán azért is, mert a karaktere is jobban tetszett.

Al Pacino

Feltűnik a filmben Jamey Jasta, a Hatebreed nevű hardcore metal formáció énekes-frontembere is.

(Menyét Ibolya)

Ez mindössze a második olyan film, ahol a két színészlegenda, Robert De Niro és Al Pacino közös jelenetben szerepelnek.

(Syracuse)

Robert De Niro és Al Pacino először a Keresztapa 2. című filmben játszottak együtt, később a Szemtől szembe c. filmben, végül itt. Az elsőben mindketten gengsztereket játszottak, a másodikban egyikük gengszter volt, a másik rendőr, itt pedig mindketten rendőrök.

(kázsé)