Országúti ragadozó(A dagadt sofőr)

Országúti ragadozó(A dagadt sofőr)

Big Driver

A híres író bosszút esküszik, miután brutális támadás áldozata lett.

(hp)

Rendező: Mikael Salomon
Zene: Jeff Beal
Premier: 2014.10.18.
Ann Dowd

2019.05.29 imreacs82

Ez a misztikus thrillernek nevezhető maszlag nem igazán jött át, sem tartalmilag, sem a színészi alakítások miatt. Nem érdemes rá időt és pénzt kiadni.

2017.10.22 Berto49

S. King írás alapján készült ez a már sokszor látott séma alapján megcsinált teleplay. Egy krimi-írónőt erőszakol meg egy hájpacni, aztán Tess, az írónő megöli az erőszakolót, az anyját és az ugyanolyan perverz testvérét. A hősnő maga is kissé zavaro... Több

2019.05.26 HE7EDIK

Biztos vagyok benne hogy King írása sokkal jobb volt ennél. Egyszer végig lehet szenvedni, de én még azt az egy óra húsz percet is tekergetve éltem csak túl. Nagyon el lett szúrva!

2019.05.28 MP170506

A történet rettentően hasonlít egy másik filmre, de azért Stephen Kingnek sikerült egy kicsit kiszíneznie. A végére ér révbe a film, ott már rá lehet mondani, hogy thriller, de amúgy nem lett egy nagy film.

2018.08.08 Dan

Szerintem majdhogynem az egyik leggyengébb King adaptáció, amit valaha láttam. Nem igazán van eltalálva a regény valód hangulata, ez talán a pocsék castingnak, vagy eleve a rossz dramaturgiai felépítésnek köszönheti.

A film alapjául szolgáló írás a négy King kisregényt tartalmazó "Minden sötét, csillag sehol" című gyűjteményben jelent meg magyarul.Szerző: Berto49

Maria Bello második alkalommal szerepel Stephen King adaptációban.A Titkos ablak (2004) volt az első.Szerző: dulkap

(2020. 08. 06.)
Kinek ajánljuk: A Big Driver még az utóbbi évek King-adaptáció dömpingje kezdetén született, és hiába a tévés közeg, egészen jól sikerült feldolgozása a novellának. Több
13 parancsolat
2017