Kvinden i buret
july
Sonja Richter
Sonja Richter
Fares Fares

Carl Mørc nyomozó kvalitásait mindenki elismeri, nem véletlen, hogy egész pályafutása alatt az ő csapata kapta a legkényesebb ügyeket. Amikor azonban egy küldetés balul sül el, áthelyezik az újonnan létrehozott Q Unithoz, s a megoldatlan, rendezetlen ügyek felgöngyölítésével bízzák meg.… Több

Forgatókönyvíró: Nikolaj Arcel
Ország: Németország, Svédország, Dánia, Norvégia
Premier (HU): 2014.03.13.

2023.06.04 Török389133

Egyszer meg lehet nézni, de semmi különös.

2016.02.18 indingo

Ezek a dánok tudnak valamit. Izgalmas sztori, végig leköti a figyelmet. Valahogy ezeknek a nem amerikai filmeknek más a vonalvezetésük, máshol vannak a hangsúlyok és más a sebességük sokszor számmora még a felvételek színe is más a tengerentúliaktól.

Hálaistennek ismét egy jó európai thriller.Nagyon ott vannak az északiak a műfajban,és ebben a moziban sem csalódtam.Izgalmas,ötletes,néha kissé félelmetes,és végig leköti a figyelmemet!Ajánlott film.

2016.04.12 Szilonka

A dán filmekben nem lehet csalódni, ez már sokadszorra bizonyították nekem. Ez a Q ügyosztályos egyelőre trilógia egy-egy filmje nagyon jól össze vannak rakva. A történetük izgalmas, és nem lehet kikövetkeztetni, hogy mi fog történni.

2016.08.14 Thibo84

Először nem tudtam hova tenni a filmet, de aztán egy igen jó krími kerekedett ki belőle egy kis izgalommal megspékelve. Jó a történet, végig fenntartja a néző figyelmét. Ajánlom.

A főszereplő rendőrpáros, egy négy részes szerződést írt alá, amiből eddig már három filmben élvezhettük az alakításaikat! Szerző: respect the movies

A Q-ügyosztály kalandjait könyvben már a hetedik résznél tart! 1:Nyomtalanul, 2:Fácángyilkosok, 3:Palackposta (eddig ezeket filmesítették meg)! 4:A 64-es betegnapló, 5:Hajtóvadászat, 6:Határtalanul, 7:Szelfik (ezeket pedig eddig csak könyvben érhetőek el Magyarországon)!Szerző: respect the movies

A filmet Jussi Adler-Olsen könyvíró, azonos című könyvéből készítették!Szerző: respect the movies

Nikolaj Lie Kaas első alkalommal formàlta meg Mørck felügyelő karakterèt.Szerző: Bogi87

Értékelés: 7.5/10
(2015. 05. 07.)
A Nyomtalanulban nincsenek lépten-nyomon váratlan fordulatok, ahogyan füstölgő pisztolypárbajok sem, a feszültségkeltés mégis hibamentes. Több

(2019. 07. 09.)
Aki szereti a bűnügyek műfaját és aki jóban van a skandináv filmekkel, mindenképpen nézze meg. Több
A tettes
Quantico