Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Nyomtalanul (2013)

Kvinden i buret

Nyomtalanul

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Hálaistennek ismét egy jó európai thriller.Nagyon ott vannak az északiak a műfajban,és ebben a moziban sem csalódtam.Izgalmas,ötletes,néha kissé félelmetes,és végig leköti a figyelmemet!Ajánlott film.

indingo   2016. 02. 18.

Ezek a dánok tudnak valamit. Izgalmas sztori, végig leköti a figyelmet. Valahogy ezeknek a nem amerikai filmeknek más a vonalvezetésük, máshol vannak a hangsúlyok és más a sebességük sokszor számmora még a felvételek színe is más a tengerentúliaktól.

Deku   2017. 08. 17.

Ezzel a filmmel már ott kezdődött a baj, hogy nagyon érződik rajta a német filmek jellegzetes unalmas mibenléte. Így nekem ez nem is hozott maradandó pozitív élményeket.

Thibo84   2016. 08. 14.

Először nem tudtam hova tenni a filmet, de aztán egy igen jó krími kerekedett ki belőle egy kis izgalommal megspékelve. Jó a történet, végig fenntartja a néző figyelmét. Ajánlom.

dailyfilmsan   2017. 12. 01.

Nagyon élvezetes film. Második alkalommal is teljesen magával ragadott és le se tudtam venni a szemem a képernyőről. A vizuális és hang effektek kel nagyon jól gazdálkodott a rendező . Bár lehet ez az én elfogultságom és csak azért látom ennyire jónak mert imádom a dán és skandináv krimiket.

Szilonka   2016. 04. 12.

A dán filmekben nem lehet csalódni, ez már sokadszorra bizonyították nekem. Ez a Q ügyosztályos egyelőre trilógia egy-egy filmje nagyon jól össze vannak rakva. A történetük izgalmas, és nem lehet kikövetkeztetni, hogy mi fog történni.

Berto49   2017. 06. 26.

Jussi Adler-Olsen, dán író „A Q. ügyosztály” c. skandináv krimisorozatának egyik darabja, magyarul azonos címen 2011-ben jelent meg. A nyomozó, Carl hibájából a társa meghal, egy másik nyomozó pedig nyomorékká válik. A megoldatlan bűnügyek osztályára... több»

Sonja Richter
Sonja Richter
Fares Fares

A főszereplő rendőrpáros, egy négy részes szerződést írt alá, amiből eddig már három filmben élvezhettük az alakításaikat!

(respect the movies)

A Q-ügyosztály kalandjait könyvben már a hetedik résznél tart! 1:Nyomtalanul, 2:Fácángyilkosok, 3:Palackposta (eddig ezeket filmesítették meg)! 4:A 64-es betegnapló, 5:Hajtóvadászat, 6:Határtalanul, 7:Szelfik (ezeket pedig eddig csak könyvben érhetőek el Magyarországon)!

(respect the movies)

A filmet Jussi Adler-Olsen könyvíró, azonos című könyvéből készítették!

(respect the movies)

Nikolaj Lie Kaas első alkalommal formàlta meg Mørck felügyelő karakterèt.

A Nyomtalanulban nincsenek lépten-nyomon váratlan fordulatok, ahogyan füstölgő pisztolypárbajok sem, a feszültségkeltés mégis hibamentes. több»

Aki szereti a bűnügyek műfaját és aki jóban van a skandináv filmekkel, mindenképpen nézze meg. több»