Nyomtalanul

Kvinden i buret

2023.06.04 Török389133

Egyszer meg lehet nézni, de semmi különös.

2016.02.18 indingo

Ezek a dánok tudnak valamit. Izgalmas sztori, végig leköti a figyelmet. Valahogy ezeknek a nem amerikai filmeknek más a vonalvezetésük, máshol vannak a hangsúlyok és más a sebességük sokszor számmora még a felvételek színe is más a tengerentúliaktól.

Hálaistennek ismét egy jó európai thriller.Nagyon ott vannak az északiak a műfajban,és ebben a moziban sem csalódtam.Izgalmas,ötletes,néha kissé félelmetes,és végig leköti a figyelmemet!Ajánlott film.

2016.04.12 Szilonka

A dán filmekben nem lehet csalódni, ez már sokadszorra bizonyították nekem. Ez a Q ügyosztályos egyelőre trilógia egy-egy filmje nagyon jól össze vannak rakva. A történetük izgalmas, és nem lehet kikövetkeztetni, hogy mi fog történni.

2016.08.14 Thibo84

Először nem tudtam hova tenni a filmet, de aztán egy igen jó krími kerekedett ki belőle egy kis izgalommal megspékelve. Jó a történet, végig fenntartja a néző figyelmét. Ajánlom.

2017.12.01 dailyfilmsan

Nagyon élvezetes film. Második alkalommal is teljesen magával ragadott és le se tudtam venni a szemem a képernyőről. A vizuális és hang effektek kel nagyon jól gazdálkodott a rendező . Bár lehet ez az én elfogultságom és csak azért látom ennyire jónak mert imádom a dán és skandináv krimiket.

2017.08.17 Deku

Ezzel a filmmel már ott kezdődött a baj, hogy nagyon érződik rajta a német filmek jellegzetes unalmas mibenléte. Így nekem ez nem is hozott maradandó pozitív élményeket.

2017.06.26 Berto49

Jussi Adler-Olsen, dán író „A Q. ügyosztály” c. skandináv krimisorozatának egyik darabja, magyarul azonos címen 2011-ben jelent meg. A nyomozó, Carl hibájából a társa meghal, egy másik nyomozó pedig nyomorékká válik. A megoldatlan bűnügyek osztályára... Több

2018.02.11 respect the movies

Szerintem ez egy kiváló film volt! Jómagam is nagy rajongója vagyok a Skandináv krimiknek, nagy kár hogy eddig még elég kevésnek sikerült meghódítani a képernyőt (és itt most nem az amerikai "próbálkozásokra" gondolok, hanem a skandináv országokból s... Több

2019.05.27 harnas1207

A Q ügyosztály történetei sajátos skandináv hangulatukkal kitűnnek, de nagyon felejthetőek. Egyszerűen nem tudják megugrani a középmércét. A fácángyilkosok még mindig a legjobb mind közül.

2018.04.24 TomÁcs

Teljesen véletlenül akadtam rá a filmre, nem volt belőle senki ismerős. Azt csak később tudtam meg, hogy nem amerikai népbutító alkotás, meg is látszik rajta. Izgalmas sztori jó befejezés.

2018.11.15 kevelin

Az első olyan skandináv krimi adaptáció amire azt tudom mondani hogy szinte tökéletesen hű a történethez. néhol tesz hozzá és elvesz abból ami a könyvben van de összességében egy lehengerlő, kellően izgalmas film, amire a végéig nem jössz rá, aztán jön az AHA élmény. imádom

2015.06.01 hsanya182

Nagyon jó kis nyomozós film, nem az egyszerű fajtából. Magadtól nehéz rájönni a szálakra !! Aki egy gondolkodtató filmet szeretne, ajánlom neki...Van folytatása is, az is elég jól sikerült. Egyszer megéri megnézni. :)

2016.02.06 Nathan03

Sokat jó kritikát olvastam a filmről így hát megnéztem. Őszintén szólva tetszett a film végig feszülten figyeltem mi lesz a film vége. De én már láttam jobbat is a műfajon belül, ennek ellenére bátran ajánlom aki szereti a krimiket nyugodtan nézze meg.