Nyomtalanul

Kvinden i buret

2016.02.27 H.a.n.n.a

Elképesztően jó film, egészen más a hangulata, mint egy amerikai filmnek. Nem sablonos vagy kiszámítható, minden perce izgalmas. Ez a Q ügyosztály nagyon bejött a dánoknak.

2019.04.22 petraszab

Remek film, nem lehet belekötni. A skandináv filmek izgalmaival és remek karakterekkel.

2015.06.11 macskulare

Újabb északi remekmű. Csak ajánlani tudom, ha nem az amerikai lövöldözősautósrobbantós filmek kötnek le. Végig tartja a feszültséget és kiváló karakterekkel fűszerezi a cselekményt.

2015.06.17 Tomi

Egy nagyon jó krimi!! Szeretem az ilyen alkotásokat. A történet érdekes nem ölt meg a film az unalommal. A színészek jók voltak, a hangulat elég komor a környezetével együtt. A filmhez készült egy folytatás ami ugyan ilyen jó lett :)

2017.03.24 georgri

Mint óriási skandináv-krimi rajongónak, nekem nagyon tetszett a Nyomtalanul, a többi hasonló alkotáshoz hasonlóan. Bár érzek a történetben egy kis túlzást, nincs ezzel semmi baj.

2017.01.21 Katkatt

A Q ügyosztály első ügye. Remek volt a felépítése, igazi felüdülés volt a film ,mert nem a szokványos elemekkel dolgozott.

2019.02.16 vyctoria79

Nem szokványos Hollywoodi krimi, hiszen nem is amerikai. Aki olvasott skandináv krimit, az tudja mire számíthat és igazán nekik lehet ajánlani ezt a filmet. Illetve azoknak, akik szeretik az elgondolkodtató, realista történeteket. Kicsit sötét a képvilág, de a mozgalmas történet lebilincselő.

2015.08.26 Mr. Zero

Ennél rosszabbat már el se tudnék képzelni. Ezt senki se gondolhatja komolyan. Lehet velem van a baj de nekem ez sajnos nagyon nem tetszett. Időpazarlás volt ezt bátran mondhatom.

2015.05.11 july

Az utóbbi évek legjobb skandináv krimi adaptációja. Lebilincselő, sokkoló és csavaros. Végig feszült hangulatú film, mely után méh napokig kattogott az agyam.

2019.06.03 Mercy23

Először az újabb filmjét láttam, a 64-es betegnaplot. Az annyira tetszett, hogy megneztem van-e még elődje és szerencsére van több is, így találtam rá a Nyomtalanulra. A többi részét is meg fogom nézni.

2015.02.15 Mano35

Viszonylag jól sikerült film. Felkavaró, beleéltem magam az eseményekbe, viszont túl sok újat nem nyújtott. Egyszer nézhető.

2017.02.23 időjós

Igen meredek sztorit vittek ezúttal képernyőre a készítők.Az indíték nekem egy kicsit labilis, a nyomáskamrát pedig erős túlzásnak éreztem. Ezzel együtt nézhető és élvezhető.

2015.03.02 zarra

Nem ájultam el tőle, de feszülten ültem végig, várva, hogy mi is fog kisülni ebből. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.