Szemfényvesztők

Now You See Me

2021.05.21 elekm90

Számomra kissé túl varázslatos, nehezen tudtam komolyan venni. Másrészről viszont egy tök szórakoztató heist movie, ha az ember túl tudja magát tenni a forgatókönyv hibáin.

2018.01.01 indingo

Nagyon izgalmas, "varázslatos" történet. Remek humora volt és a látványban sem ez az agyon CGI-zett valami. Igazi karakterek vannak benne és a vége hatalmas.

2016.05.31 Bogi87

Szeretem az illuzionistákat, bűvészeket, mindig izgatja a fantáziámat a "vajon, hogy csinálják?" kérdés, a válaszra pedig próbálok rájönni. Lehet ezért is tetszett nekem annyira a Szemfényvesztők, hiszen a film középpontjában illuzionisták állnak. Ám... Több

Woody Harrelson nem hiába nagy kedvencem,mert itt is belead apait.anyait a szerepébe.Csavaros kis történet,tele látványos,lélegzetelállító dolgokkal,trükkökkel. Jó a befejezése is,nagyot ütött!

2016.08.05 mamiéstöti2

Látványos csavaros kis film, csodálkozok, hogy piacra dobták a 2, részt is. Egyszer meglehet nézni.

2015.02.10 erare

Ez egy igazán szórakoztató és kellemes film. Elgondolkodtató ugyanakkor: mi a valós, mi az ál, s mi a kettő közt a különbség? Remek a szereposztás is!

2017.07.18 Deku

Isla Fisher és Woody Harrelsson is elbűvölően alakított. Habár senki msra sincs panasz. Elbűvölő kis film lett, nem várt pillanatokkal és humoros jelenetekkel. Csodás lett.

2015.08.02 kabel

Egy kevésbé kitalált, egysíkú karakterekkel rendelkező, nem annyira izgalmas mágusos film volt a Szemfényvesztők. A film egyre csak adja elénk az elemeket, melyek mind egy grandiózus finálét sejtetnek, azonban a tényleges finálé közel nulla kontribut... Több

2016.01.22 szaka123

Nagyon jó, fordulatos, izgalmas film. A két öreg (Michael Caine és Morgan Freeman) hozza a formáját és a fiatalabb generáció sem vall szégyent. Minden perce élvezet volt a filmnek, örülök, hogy lesz második rész. A végén pedig a titokzatos idegen.. meglepetés volt! :)

2019.09.30 Ms. Akárki

Remek kikapcsolódás az egész családnak. Cselesen kicselezi a néző figyelmét a lényegről így a csattanótól leesett az állam. Kiváló szereplőgárda és Isla Fisher-nek kifejezetten örültem mert az egyik kedvenc színésznőm. Pörgős akciófilm amit látni kell legalább egyszer.

2016.05.24 Orosz István

Nekem nagyon tetszett a film nagyon sokszor megnéztem. Nagyon látványos, és nagyon jó trükkök jelennek meg. Minden percét élvezni lehet. Eszméletlenek a trükkök, és az benne a plusz hogy minden trükk egy nagy összeesküvés szálai, és hogy a háttérből egyetlen egy ember bosszúja mozgatja a szálakat.

2015.05.05 ZeroHero

Kedvelem az elgondolkodtató és a szórakoztató filmeket, ez ebben a kettőben jó. Maximális pontot nem kaphat, mert tényleg vannak benne komolyan előadott blőd dolgok, talán ugyanezért nem lett óriási kasszasiker. Összpontosítás, edzés, alap trükkök ... Több

2019.08.06 Szilonka

Szuper film, a kedvencem már ezerszer láttam. Ahogy átvernek mindenkit az mesés.

2018.12.05 harnas1207

Megtéveszteni vagy átverni?

Ez a film iskolapéldája az átverésnek. A néző gyanútlanul leül, megnézi és egy hatalmas illúzió részévé válik. Kitűnően adagolja a nagy semmit, úgy, hogy azt higgyük ez egy zseniális csavaros film. Mint amikor a Picasso képek közé betesszük a pecséte... Teljes kritika