Szemfényvesztők

Now You See Me

2017.03.24 georgri

Titokzatos, misztikus világba kalauzol el minket a Szemfényvesztők, s akit érdekel az illúzió és a mágia, annak nem szabad kihagynia ezt a minden ízében szuper filmet.

2016.07.22 K.bogi

nagyon jó filmnek sikerült ez 2013-ban. Az egyik legjobb nyári felhozatalos film volt akkoriban. Nagyon izgalmas, és akciódús. Szerintem mindenkinek tetszene, ha megpróbálná. A színészek zseniálisak, épp ezért is sajnáltam, hogy a női főszereplőt a második részben lecserélték.

2015.06.21 neeta92

Nem egyszerűen szórakoztató volt a film. Egyszerre szórakoztatott és át is vert minket. Az elején nem is gondoltam volna semmi ilyenre ami a végéhez vezet. Az ilyet viszont bírom nagyon mivel elég csavaros. A bűvész trükkök külön jó pont nálam.

2015.06.17 Miss Rika

Egy olyan film ez amit bármikor újra tud nézni az ember hisz egy nagyon jól összerakott alkotásról van szó. Tetszett benne, hogy nem tudtam megjósolni mi is lesz a vége. Ezért is ütött akkorát a csattanó.

2015.05.22 Henczi

Különleges, nem az a megszokott misztikus film. A szereplők karaktere egyedi, a sztori érdekfeszítő, fordulatos, végig leköti az embert. Figyelni kell, mert hamar elveszti az ember a fonalat.

2017.03.21 Péter

Az illuzionisták világa mindig is vonzott, érdekelt. A Szemfényvesztők betekintést enged ebben a zárt világba, emellett pedig szórakoztat, elvarázsol. Remek film.

2017.01.20 Katkatt

Nagyon jó kis film,szeretem. A témáról általában kiráz a hideg, de itt nagyon jó oldalról közelítettek. A történet is remek.

2016.12.25 film kedvelő

Számomra egyáltalán nem volt lenyűgöző sőt elég erősen átlagosnak mondható. Az legnagyobb baja, hogy egy nagy poénra épül és sokszor könnyen kitalálható, mit akarnak csinálni. Többet vártam.

2016.11.22 csocsicsoda

Jól felépített és izgalmas film lett belőle. Kerüli a sablonokat és elég vicces is. Nekem eléggé tetszett, a második már gyengébb.

2016.08.24 beus1987

Nem várt fordulattal arcon csapó varázslós, nagyon látványos film, remek karakterekkel.

2016.06.14 Panna

Érdekes és látványos film, nekem tetszett. Szerethetőek a karakterek, minden korosztály megtalálja a kedvencét.

2015.10.31 katalin19

Nagyon érdekesnek tartottam, és tartom a mai napig a filmet. Ötletes meg jó kis gondolkodtató. Én teljesen másra számítottam, de kellemesen csalódtam a filmben. Tetszenek benne a becsapós trükkök. Mindent visznek a filmben.

2015.05.06 Szeky

Egy ilyen elképesztő szereplőgárdával nagyon rossz filmet lehetetlen csinálni. Az alap elgondolás jó, egy csapat mentalista meg illuzionista, akiket valami rejtélyes harmadik fél kiválaszt és egy csapattá kovácsol. Ez eddig szép és jó, de itt elveszt... Több

2015.06.24 Newyqrk

a végén a sejthető csavar megmenti a középszerű ám élvezhető filmet. Voltak jelenetek amik nagyon tetszettek csak nagyon erőltettett volt az egész kicsit. A legjobb részletek még mindig amikor leleplezik hogy hogyan csinálták a trükköket szerintem.