Szunnyadó vérebek

Szunnyadó vérebek

Sleeping Dogs

Egy volt gyilkossági nyomozó, miután alávetette magát az Alzheimer-kór legmodernebb kezelési protokolljának, újra megvizsgál egy évtizedes ügyet, amely egy főiskolai professzor brutális meggyilkolásával kapcsolatos – és olyan, mintha most először nyomozna az… Több

Ország: Ausztrália
Premier (HU): 2024.04.18.
Forgalmazó: UIP-Duna Film
Thomas M. Wright
Marton Csokas
Karen Gillan

KULCSSZAVAK

2024.04.19 Zoltán

Hm...hát Russell Crowe már nem a régi, ezt egy ideje már tudjuk, de ebben a filmben szerintem végleg alulmúlta magát. Nagyon rutinból hozza az alakítását, a sztori meg hát...olyan, amilyen.

2024.04.18 skyman

Nem lenne rossz összeségében a Sunnyadó vérebek, de úgy érzem, hogy egy tucatfilm lett, amelyet majd vasárnap, késő este adnak le a tévében, ez meg így nekem egyszerűen csak pénzégetés. Sajnálom az egés csapatot, akik szemmel láthatóan sokat beletettek, hogy egy épkézleb filmet hozzanak össze.

2024.04.18 Strausz Odett

Végre

Végre egy olyan krimi, ami az elejétől a végéig izgalmas, fordulatos, lebilincselő, és a vége... uhhh. Russell ismét óriásit alakított. Számomra 5/5 ez a film.

A film 0 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 5 570 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Russell Crowe és Tommy Flannigan korábban már szerepeltek együtt a 2000-ben megjelent Gladiátorban.Szerző: csd

Russell Crowe és Karen Gillan is feltűnt a Thor: Szerelem és mennydörgés (2022) című filmben Zeusz és Nebula szerepében, bár közös jelenetük nem volt.Szerző: csd

Russell Crowe beválogatása előtt eredetileg Mel Gibson és Nicolas Cage neve is felmerült a Szunnyadó vérebek főszerepe kapcsán.Szerző: csd