Szunnyadó vérebek

Sleeping Dogs

2024.04.29 kaloz44

Krimi a jó fajtából

A vége érzelmes, csavaros, de nincs túlbonyolítva, igazából egy mindennapi történet picit más szemszögből. Aki úgy ül le a film elé, hogy valami akciódús, pörgős filmre vágyik, az rosszul fog járni. :D

2024.04.18 skyman

Nem lenne rossz összeségében a Sunnyadó vérebek, de úgy érzem, hogy egy tucatfilm lett, amelyet majd vasárnap, késő este adnak le a tévében, ez meg így nekem egyszerűen csak pénzégetés. Sajnálom az egés csapatot, akik szemmel láthatóan sokat beletettek, hogy egy épkézleb filmet hozzanak össze.

2024.04.18 Strausz Odett

Végre

Végre egy olyan krimi, ami az elejétől a végéig izgalmas, fordulatos, lebilincselő, és a vége... uhhh. Russell ismét óriásit alakított. Számomra 5/5 ez a film.

2024.04.19 Zoltán

Hm...hát Russell Crowe már nem a régi, ezt egy ideje már tudjuk, de ebben a filmben szerintem végleg alulmúlta magát. Nagyon rutinból hozza az alakítását, a sztori meg hát...olyan, amilyen.

2024.04.27 Hajnalka401219

A legjobb film, amit az elmúlt 10 évben láttam! Elejétől végéig izgalmas, csavaros! Aki lefikázza, az csinálja meg jobbra! Szerintem a Russell alakítása sem volt annyira szint alatt! Ajánlom! És a vége, az az igaza hűha! Ajánlom!