Veszélyzóna (2014)

Brick Mansions

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Nem hinném, hogy van olyan, aki ne látta volna a B-13 Bűnös negyed című filmet. Nagyon kár volt adaptálni, mert az eredeti még úgy is sokkal jobb volt, hogy gyakorlatilag egy az egyben lemásoltak a filmet, csak más arcokkal.

hsanya182   2015. 05. 05.

Aki látta a "B-13 Bűnös negyed"-et, ha nagyon unatkozik akkor nézze meg ezt az új feldolgozást. Szinte teljesen ugyanaz a sztory!! A B-13 valamiért karakteresebb lett! Ez már erőltetett, gagyibb változat. Itt még a magyar szinkron sem valami szimpatikus... :(

macskulare   2015. 06. 10.

Az elgondolkodtató, hogy Leito (Lino) szerepére találtak volna-e egy alkalmasabb személyt, mivel én ilyen mozgást még a büdös életben nem láttam. Azonban ha figyeltetek, ennek a filmnek teljesen más a vége, már-már hepiend a B13-hoz képest. Az összes... több»

fagitta   2015. 07. 29.

A bemutatója és az írásos ismertetője alapján izgalmas, jó filmek tűnt, de sajnos nem hozza az az élményt, amire számítottam. Kevés az izgalom, és valóban a szinkron sem az igazi.

S.Marika   2015. 11. 24.

Nem szeretem amikor egy filmnek nincs saját ötlete és más filmek koppintása lesz.Persze nem lett teljesen ugyanaz mint a B-13 nevű film,de mégis ugyanaz a történet és a jelenetek is nagyon hasonlítanak csak itt kimaradt egy két rész és korunkhoz képe... több»

july   2015. 05. 10.

Nagyon ócska film, siralmas magyar szinkronnal. Az alaptörténet akár érdekes is lehetne, ha nem bővelkedne ostoba párbeszédekben, előkészítetlen fordulatokban és idióta jelenetekben.

zsfarkas   2016. 01. 31.

Szeretem Paul Walkert, de a Veszélyzóna elég gyenge felhozatal. Rossz a szinkron, unalmas és gagyi a film, nem köti le a figyelmet. Színvonalon aluli és hiteltelen.

A filmet a kanadai Montreal-ban és Detroit-ban (USA) készítették.

A Veszélyzóna alapjául egy francia film, a B13 - A bűnös negyed (2004) szolgált. A hollywoodi változatban David Belle ugyan azt a szerepet játszott, mint korábban a francia filmben.

(ps)

Ez volt Paul Walker utolsó befejezett filmje. A színész a Halálos iramban 7 (2015) forgatásának idején vesztette életét.

(ps)

Paul Walker harmadszor alakít a beépített zsarut. Hasonló szerepben láthattuk a Halálos iramban (2001) és a Halálos hajsza (2006) című filmekben.

(ps)

A film elején, amikor Lino a gyerekszobába rohan, a falon egy Wu Tang poszter látható. A filmben szerepet kapott RZA, a Wu Tang egykori tagja is.