A védelmező (2014)

David Harbour
Alex Veadov
Melissa Leo
Denzel Washington

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Denzel Washington hihetetlenül jó színész.Ebben a filmjében is nagyot alakít,és teszi ezt már nem fiatalon,ez azért megsüvegelendő.Adva van egy jó sztori,jó színészek,és hihetetlen képi világgal páratlan szórakozás.Erősen ajánlott film.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon vártam ezt a filmet ehhez képest kissé csalódás volt. Önmagában egy középkategóriás akció film.

indingo   2017. 04. 17.

Sok újdonság nem volt a filmben és értelmes sem találtam, hogy miért is kellett a kis ribit védelmezni. Egyes jelentek kifejezetten unalmasak voltak, nem egy jó film.

Berto49   2017. 08. 16.

Elég jó akciófilm, Denzel Washingtont meg kimondottan kedvelem. A történet realitásszintje mínusz 100 %, de Denzel Washington alakítása miatt egyszeri megnézést megért. Ugye azon csak hahotázni lehet, hogy egy ember (akármilyen szuperügynök is) leszá... több»

HercegPeter   2019. 06. 30.

Elég különös, hogy A védelmező és a John Wick majdnem egyszerre érkezett a mozikba, a sikerükön azonban ez nem mutatkozik. Azt is mondhatnánk, hogy a két dudás elfért egy csárdában. De a kettő közül mégis ez hozott nagyobb bevételt. Én a kettőt egy s... több»

dailyfilmsan   2019. 10. 23.

A fekete John Wick, azaz Denzel Washington berobban az eszkort piacra és tisztogatni kezd. Elképedtem annyira módszeres a film. Az izgalom majdnem az elejétől a végéig feszíti a nézőjét. Látványos volt és már-már hátborzongató. Egy igen jó akciófilm, bármikorra.

Szilonka   2017. 10. 19.

Nem igazán jött be a film. Egyszerűen képtelen voltam azonosulni Denzel Washington karakterével. Nem értettem a tetteit, fellengzős volt az egész.

Denzel Washington és Antoine Fuqua második közös filmje.

(dailyfilmsan)

Gerard Butlert esélyes volt Robert McCall szerepére.

(dailyfilmsan)

Chloë Grace Moretz-nek volt egy külön orosz tanára, aki a forgatásokon a nehéz elemeket fonetikusan leírva, táblákon mutatva segítette a színésznőt.

(dailyfilmsan)

A Denzel Washington fülében lévő fülbevalók digitális utómunka eredményei.

(dailyfilmsan)

A film forgatókönyve szerepelt a 2012-es feketelistán, az év legkedveltebb, de el nem készített forgatókönyvek listáján.

(dailyfilmsan)

A védelmező legnagyobb gyengesége tehát egyértelműen a kiegyensúlyozatlan rendezés. több»

Milyen már, hogy egy Antoine Fuqua film Mark Twain idézettel kezdődik? Denzel Washington klasszikusokat olvas, miközben leszámol a helyi orosz maffiával. Egy nyolcvanas években futott sorozat főhősét kelti életre. Az ex-ügynök és a fiatal prostituált különös barátságának eredménye megszámlálhatatlanul sok hulla. több»