Elrabolva 3

Elrabolva 3

Taken 3
Maggie Grace

Bryan Millst (Liam Neeson), a korábbi különleges ügynököt igazságtalanul megvádolják felesége megölésével. A férfi, hogy tisztázhassa a nevét, a valódi gyilkos után ered, miközben a rendőrség és a különleges erők (Forest Whitaker) szorosan a nyomában… Több

Forgatókönyvíró: Luc Besson, Robert Mark Kamen
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Spanyolország
Premier (HU): 2015.01.08.

Elrabolva 2  (2012)

Elrabolva  (2008)

2022.01.23 freeman

Király film.

2015.01.24 hp

Nálam ez a széria már a második részre eléggé megfáradt. Az elsőben még megvolt a meglepetés ereje, a második az csak egy újabb rókabőr volt, ami közelébe sem ért az elődjének, ez pedig egy sablonos forgatókönyvre felépített tucatfilm lett.

2018.01.19 mamiéstöti2

Abszolút méltó a sorozathoz, kicsit sok volt benne a fordulat, de abszolút jól le lehetett követni.

2017.04.17 indingo

Örültem, hogy ez az utolsó rész és több bőrt nem húznak le róla. Igazából méltó befejezése volt a trilógiának. Akció dús volt és látványos.

2017.12.08 Berto49

Még az egyik kedvencem, Liam Neeson szereplése miatt sem tudom jobbra értékelni ezt a vacakot. Mintha paródia lenne, de annak is iszonyú gyenge. L. N. az égvilágon mindenhez ért, egy univerzális szuperhős, egyedül veszi fel a harcot mindenkivel. Új s... Több

Az Elrabolva (2008) című filmben Bryan Mills telefonon közli a rosszfiúkkal, hogy pontosan mit fog tenni, mire azok sok szerencsét kívánnak neki. Az Elrabolva 3 (2015) című filmben hasonló dolog történik, csak fordított szerepben: Franck Dotzler, a rosszfiú meséli el telefonon, hogy mit fog tenni, mire Bryan sok szerencsét kíván neki.Szerző: ps

Ez a film az Elrabolva (2008) franchise harmadik és egyben befejező része (legalábbis a legutóbbi állítások szerint).Szerző: ps

Liam Neeson 2012 szeptember 28-án még azt nyilatkozta, hogy nem készítenek harmadik részt.Szerző: ps

Liam Neeson az alkotók tudtára adta, hogy csak akkor vesz részt a harmadik rész elkészítésében, ha senkit nem rabolnak el benne.Szerző: ps

(2015. 03. 28.)
Objektív rossz
Liam Neeson ismét a családjáért száll harcba. Szétvágott akciók, gonosz ruszkik, sok járulékos áldozat: ez egy nemtörődöm film. Több

Értékelés: 6.4/10
(2015. 05. 07.)
A második rész után pedig azt is ki merem jelenteni, hogy az Elrabolva szériát ennél sokkal rosszabbul is lezárhatták volna. Több

(2019. 05. 15.)
Taken 3 (2014)
Azután persze nem enyhén fogsz csalódni, mert az elrabolva harmadik része már közel sem olyan szórakoztató, mint az első volt. Az első rész nem csak megidézte a zsigerig feszült akciófilmeket, melyeket annyira szerettünk a nyolcvanas, kilencvenes években, de adott nekünk egy öregedő akciósztárt és kellemes, videoklippes akció orgiát. Az első rész e... Több
Üdvözöl az Éden!
Vagabond