Hitman: A 47-es ügynök

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Úgy vágtam neki, hogy nem láttam az egyet, de nem is hiányzott hozzá. Egy önálló akciódús jó szereposztású film.

andor50   2016. 04. 17.

Ezt a filmet nem igazán tudom hova rakni. Nem tudom miről akar szólni, nem is értem hogyan akarja ezt felépíteni, meg hogy egyáltalán mit akar elérni. Voltak benne felejthető akciójelenetek, a karakterek pontosan semmilyenek, úgyhogy lényegében a film is semmilyen.

Timcsi   2019. 03. 29.

Bruce Willis új kiadásban. A történet a szokásos, elég kiszámítható.

Nathan03   2016. 02. 06.

Olyan jó a videojátékban a karakter és nem sikerül egyik rendezőnek se egy igazán jó filmet csinálni hogy azt a mozivásznon is jó legyen. Anno az első rész se volt az igazi de komolyan az még jobb volt mint ez a rész. Hatalmas csalódás a film mi ez a szuper képességű fő gonosz nagyon komolytalan az egész film de még egy laza akció filmnek is gyenge.Aki szereti a videojátékot az ne nézze meg mert teljesen leamortizálja Hitman karakterét.Nagyon rossz.

Megamovie   2016. 02. 20.

A 47 es ügynök újra színrelép és ezúttal egy fiatal nővel szövetkezik (akit meg kellett volna ölnie)akinek segít megtalálni apját.Összességében úgy éreztem hogy ez csak egy újabb rókabőr lehúzás,az akciók jók (de nem eléggé az eredetiben lévők nekem jobban bejöttek),a szereplők is elég silányak .

Aleksander Bach
Rupert Friend

Rupert Friend a szegény ember Bruce Willise, pedig már Bruce Willis is B-kategóriás szemetekben játszik. Csak akcióból jeles. több»

A számítógépes játékok menő ügynöke béna kliséhalom lett, az új Hitman még a 2007-es verziót is alulmúlja, legfontosabb üzenete pedig az, hogy a molyok kedvelik az olasz gyapjút. több»

A film összbevétele 82 347 656 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 49 256 551 forintot termelt.

A főszereplő Paul Walker lett volna.

(HETEDIK )

A kábelekkel történő autós vontatás felbukkan a Halálos iramban 8-ban is.

(HETEDIK )

A filmet a népszerű videójáték ihlette.