Hitman: A 47-es ügynök

Timcsi   2019. 03. 29.

Bruce Willis új kiadásban. A történet a szokásos, elég kiszámítható.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Úgy vágtam neki, hogy nem láttam az egyet, de nem is hiányzott hozzá. Egy önálló akciódús jó szereposztású film.

andor50   2016. 04. 17.

Ezt a filmet nem igazán tudom hova rakni. Nem tudom miről akar szólni, nem is értem hogyan akarja ezt felépíteni, meg hogy egyáltalán mit akar elérni. Voltak benne felejthető akciójelenetek, a karakterek pontosan semmilyenek, úgyhogy lényegében a film is semmilyen.

Nathan03   2016. 02. 06.

Olyan jó a videojátékban a karakter és nem sikerül egyik rendezőnek se egy igazán jó filmet csinálni hogy azt a mozivásznon is jó legyen. Anno az első rész se volt az igazi de komolyan az még jobb volt mint ez a rész. Hatalmas csalódás a film mi ez a... több»

Megamovie   2016. 02. 20.

A 47 es ügynök újra színrelép és ezúttal egy fiatal nővel szövetkezik (akit meg kellett volna ölnie)akinek segít megtalálni apját.Összességében úgy éreztem hogy ez csak egy újabb rókabőr lehúzás,az akciók jók (de nem eléggé az eredetiben lévők nekem jobban bejöttek),a szereplők is elég silányak .

kabel   2015. 10. 22.

Egy hihetetlenül gyenge, unalmas, közhelyekkel teli lezáratlan akciófilmnek nem nevezhető borzalom volt A 47-es ügynök. Valaki meglátta a Hitman-t és teljesen félreértelmezte azt, sikeresen átváltoztatta egy nulla karakterrel rendelkező béna Stallone... több»

somi   2015. 11. 21.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a filmet, de nem igazán sikerült. Ez nem a Hitman világa. Persze eközben van egy csomó gesztus, amit tettek a játékosok felé, és ezek teljesen működnek, de nem hiszem, hogy kevesebben nézték volna meg, ha kiveszik ... több»

Aleksander Bach
Rupert Friend

A film összbevétele 82 347 656 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 49 256 551 forintot termelt.

A főszereplő Paul Walker lett volna.

(HETEDIK )

A kábelekkel történő autós vontatás felbukkan a Halálos iramban 8-ban is.

(HETEDIK )

A filmet a népszerű videójáték ihlette.

A második Hitman film.

(HETEDIK )

A filmet a kritikusok negatívan fogadták.

(HETEDIK )

A film főszerepét eredetileg Paul Walker játszotta volna, azonban a színész tragikus halála miatt a forgatásra már nem kerülhetett sor.

Rupert Friend a szegény ember Bruce Willise, pedig már Bruce Willis is B-kategóriás szemetekben játszik. Csak akcióból jeles. több»

A számítógépes játékok menő ügynöke béna kliséhalom lett, az új Hitman még a 2007-es verziót is alulmúlja, legfontosabb üzenete pedig az, hogy a molyok kedvelik az olasz gyapjút. több»