November Man

Amila Terzimehic
Bill Smitrovich
Will Patton
Pierce Brosnan

Peter Devereaux (Pierce Brosnan), fedőnevén a November Man, valaha a legjobb CIA ügynökök közé tartozott, de már évekkel ezelőtt visszavonult. A sors úgy hozza, hogy vissza kell térnie a tettek mezejére. Alice Fournier (Olga Kurylenko) látott valamit, amit nem kellett volna, ezért most… Több

Rendező: Roger Donaldson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2014.10.09.

2019.08.29 Bizsu82

A minap néztem meg újra a filmet.Második nézésre még jobban bejött. Összetett, jól összerakott film, amin lehet agyalni. Az átlag akciófilmek felett áll, nem sablonos, élvezhető, izgalmas.

2015.05.18 hsanya182

Aki egy jó akciófilmre vágyik az most talált egyet! Kötelező! Elég pörgősre sikerült az eleje, nagyon jó üldözős kémsztori fordulatokkal, meglepetésekkel. Pierce Brosnan-nak jól áll ez a szerep, jól alakít. Én beraknám a jó filmek listájába, ezért 4 csillagot is adok rá! :)

2017.05.07 mamiéstöti2

Nem volt rossz film, de sok ellentmondásba ütköző jelenet volt benne. Pierce Brosnan másodvirágzásának egyik középszerű alakítása. Azért voltak benne izgalmas részek.

2017.11.20 Deku

Mindenképpen meg kell említeni, hogy bár voltak benne apróbb hibák ennek ellenére is csúcs. A film remek kikapcsolódást tud biztosítani anélkül, hogy egy percig is unnánk. Mi például nagyon tudtuk élvezni.

2016.04.25 gazsika1978

Nekem nagyon tetszett, ez eszméletlen jó film! A történet elég egyszerű de ennek ellenére egy perc unalom sincs benne. Nagyon izgalmas, a színészi játék jó, Brosnan kifejezetten jó volt, végre megcsillogtatott valamit régi fényéből. A November Man ö... Több

A film There Are No Spies című regényén alapszik, mely időrendi sorrendben mér a hetedik The November Man-kötet.Szerző: hp

A filmet Szerbiában és a Fekete-hegységben forgatták.Szerző: ps

A Devereaux aktájában feltüntetett születési dátum (May 16, 1953) megegyezik az őt alakító Pierce Brosnanéval.Szerző: ps

A filmben látható videojáték a Heroes of Newerth.Szerző: ps