November Man (2014)

The November Man

November Man

hsanya182   2015. 05. 18.

Aki egy jó akciófilmre vágyik az most talált egyet! Kötelező! Elég pörgősre sikerült az eleje, nagyon jó üldözős kémsztori fordulatokkal, meglepetésekkel. Pierce Brosnan-nak jól áll ez a szerep, jól alakít. Én beraknám a jó filmek listájába, ezért 4 csillagot is adok rá! :)

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nem volt rossz film, de sok ellentmondásba ütköző jelenet volt benne. Pierce Brosnan másodvirágzásának egyik középszerű alakítása. Azért voltak benne izgalmas részek.

Deku   2017. 11. 20.

Mindenképpen meg kell említeni, hogy bár voltak benne apróbb hibák ennek ellenére is csúcs. A film remek kikapcsolódást tud biztosítani anélkül, hogy egy percig is unnánk. Mi például nagyon tudtuk élvezni.

gazsika1978   2016. 04. 25.

Nekem nagyon tetszett, ez eszméletlen jó film! A történet elég egyszerű de ennek ellenére egy perc unalom sincs benne. Nagyon izgalmas, a színészi játék jó, Brosnan kifejezetten jó volt, végre megcsillogtatott valamit régi fényéből. A November Man összességében nem több mint egy középszerű akciófilm, melyet azért egyszer mindenképp érdemes megnézni! Akciókedvelőknek ajánlott leginkább!

Bizsu82   2019. 08. 29.

A minap néztem meg újra a filmet.Második nézésre még jobban bejött. Összetett, jól összerakott film, amin lehet agyalni. Az átlag akciófilmek felett áll, nem sablonos, élvezhető, izgalmas.

Amila Terzimehic
Bill Smitrovich
Will Patton
Pierce Brosnan

A film There Are No Spies című regényén alapszik, mely időrendi sorrendben mér a hetedik The November Man-kötet.

A filmet Szerbiában és a Fekete-hegységben forgatták.

(ps)

A Devereaux aktájában feltüntetett születési dátum (May 16, 1953) megegyezik az őt alakító Pierce Brosnanéval.

(ps)