November Man

The November Man

2019.08.29 Bizsu82

A minap néztem meg újra a filmet.Második nézésre még jobban bejött. Összetett, jól összerakott film, amin lehet agyalni. Az átlag akciófilmek felett áll, nem sablonos, élvezhető, izgalmas.

2015.05.18 hsanya182

Aki egy jó akciófilmre vágyik az most talált egyet! Kötelező! Elég pörgősre sikerült az eleje, nagyon jó üldözős kémsztori fordulatokkal, meglepetésekkel. Pierce Brosnan-nak jól áll ez a szerep, jól alakít. Én beraknám a jó filmek listájába, ezért 4 csillagot is adok rá! :)

2017.05.07 mamiéstöti2

Nem volt rossz film, de sok ellentmondásba ütköző jelenet volt benne. Pierce Brosnan másodvirágzásának egyik középszerű alakítása. Azért voltak benne izgalmas részek.

2017.11.20 Deku

Mindenképpen meg kell említeni, hogy bár voltak benne apróbb hibák ennek ellenére is csúcs. A film remek kikapcsolódást tud biztosítani anélkül, hogy egy percig is unnánk. Mi például nagyon tudtuk élvezni.

2016.04.25 gazsika1978

Nekem nagyon tetszett, ez eszméletlen jó film! A történet elég egyszerű de ennek ellenére egy perc unalom sincs benne. Nagyon izgalmas, a színészi játék jó, Brosnan kifejezetten jó volt, végre megcsillogtatott valamit régi fényéből. A November Man ö... Több

2015.06.11 macskulare

Jó film! Brosnan ismét James Bond-ként osztja a golyókat. 1x mindenképp megéri megnézni az akciófilm szerelmeseinek! Elrepül az idő vele gyorsan és még fordul a kocka is az emberi érzések javára :)

2015.04.26 Zsofi821

Brosnannek köszönhető a film sikere, aki hihetetlen tehetséggel adja elő ismét ezt a hősies szerepet. Egy percét sem untam a filmnek, igazi akció, sok izgalommal.

2015.06.03 sonyxxx

Egy átlagos akciófilm, ami pont arra elég, hogy este megnézd és el legyél rajta, másnap már nem igazán fogsz rá emlékezni. A főszereplő iránti szimpátiám emelt rajta valamit, de igazából ez nem egy nagy durranás.

2015.08.26 csongi888

Nagyon tetszett! Valahogy nem volt kedvem rögtön a letöltés után megnézni, de aztán egy esős nap ráfanyalodtam. Hát örülök, hogy megnéztem. Pörgős, tele akcióval, na és nem utolsó sorban Olga Kurylenko!!!!

2015.03.24 piaf023

Tetszett a film. Akciódús, csavaros, végig izgultam, Pierce Brosnannek jól áll az akciószerep, kicsit mintha a James Bond filmeket láttam olna, Olga Kurylenko pedig gyönyörű volt, mint mindig.

2015.02.10 totli

Közepes akciófilm, semmi extrát nem nyújt, de nem is okoz csalódást. Laza kikapcsolódásnak megteszi, Borsnan jól hozza figurát.

2015.08.11 varjú

Pierce Brosnan visszatér, hogy még egyszer eljátssza a szuperkémet, aki egyedül képes lenyomni az összes fiatalt, legyen az ravasz ügynök vagy kommandós, teljesen mindegy, tudjuk, hogy ki fog győzni. Sajnos nem csak a történet sablonos, hanem a jelen... Több

2015.06.01 jos78

Egy egész jól összehozott akciófilm. A történet nincs túlmisztifikálva de a pörgése szinte sohasem áll le, mindig "életben" tartják egy fordulattal a story-t. Szerintem jó választás ha valaki egy kémkedős, lövöldözős akció fimre "éhezik".

2015.02.04 keepingboy69

Ez olyan, mint egy Liam Nesson akciófilm, csak most "Bond" vagyis Pierce Brosnan a főszereplő benne. :) Semmi extra, közepesnek mondanám.