Elrabolva 3

Taken 3

2022.01.23 freeman

Király film.

2015.01.24 hp

Nálam ez a széria már a második részre eléggé megfáradt. Az elsőben még megvolt a meglepetés ereje, a második az csak egy újabb rókabőr volt, ami közelébe sem ért az elődjének, ez pedig egy sablonos forgatókönyvre felépített tucatfilm lett.

2018.01.19 mamiéstöti2

Abszolút méltó a sorozathoz, kicsit sok volt benne a fordulat, de abszolút jól le lehetett követni.

2017.04.17 indingo

Örültem, hogy ez az utolsó rész és több bőrt nem húznak le róla. Igazából méltó befejezése volt a trilógiának. Akció dús volt és látványos.

2017.12.08 Berto49

Még az egyik kedvencem, Liam Neeson szereplése miatt sem tudom jobbra értékelni ezt a vacakot. Mintha paródia lenne, de annak is iszonyú gyenge. L. N. az égvilágon mindenhez ért, egy univerzális szuperhős, egyedül veszi fel a harcot mindenkivel. Új s... Több

2017.09.24 Deku

Engem ez a film teljesen elkeserített ez alatt pedig azt mondom, hogy bőven nem lett semmi értelme ennek a sztorinak. Zagyvaság az egész. Nagyon felesleges volt belevágni ebbe.

2015.07.27 kabel

Az Elrabolva 3 a legrosszabb a szériában. Egy nevetséges lezárása egy már-már paródiáva fajult filmsorozatnak. Ugyebár ez egy akciófilm lenne, azonban ezt a rendezőnek nem nagyon mondták meg, mert a filmben borzasztó akciójelentekkel találkozhatunk. ... Több

2018.08.17 erahurka

Teljesen felesleges, borzalmasan rendezett, gyenge folytatás a zseniális első, és a még korrektnek nevezhető második rész után. Nagyon remélem, hogy több epizód már nem készül ehhez a lejtmenethez.

2017.10.19 Szilonka

Örülök, hogy legalább egy főszereplő meghalt legalább történt benne valami. Egyszerű a film, mint a bot, holott egy akció dús filmnek ígérkezett. Közepes.

2018.09.12 Norbert93

Felesleges, középszerű, tipikus "húzzuk le az utolsó bőrt" akciófilm.

2015.01.23 babsy88

Az egyik kedvenc trilógiám, bár a második rész egy kicsit elüt a másik kettőtől, de mindhárom rész az elejétől a végéig izgalmas és pörgős. Remélem lesz folytatás. Kiváló szereposztás, mindhárom 5/5.

2015.05.18 hsanya182

Egy nagyon jól szórakoztató akciófilm, kis krimi beütéssel, családi drámával és fordulatos sémákkal. Hibája hogy az akciók sokszor eltúlzottak, valóságtalanak és megannyi kameravágással lettek megoldva. Semmi extra, egyszer nézhető sikermozi! :)

2017.11.03 Bazzzsi

Ez a rész azért már gyengébb lett, mint a korábbiak és nagyon az érzéseinkre próbáltak benne hatni. Az akció jelenetek száma is kevesebb volt és a történet is egyszerűbb.

2017.07.25 Lonka

Összességében nem egy rossz film, csak olyan érzésed van hogy már láttad. mert eléggé hasonló mint a korábbi két rész. Azért örültem, hogy lezárták a sztorit.