Elrabolva 3

Taken 3

2015.05.21 prof.zoltan

Liam Neeson árnyéka önmagának. Vártam a filmet, gondolván végre egy tökös akciófilmet látok, de sajnos tévedtem. Egy szökevény klónt kapunk, amiben valami nagyon nincs rendben. Lehet sokat vártam a filmtől, de az, hogy 0 (NULLA) vér van benne és a bu... Több

2016.04.28 Hektor6

Nagyon béna film lett a harmadik Elrabolva, az első zseniális, a második annak az ismétlése volt, de ez a harmadik, mintha nem is a szériába illene. Még a B kategóriába se sorolnám. A vágás nagyon gyatra, a szereplők azt se tudják, melyik filmben vannak, se a rendőr, se a menekülő, se senki.

2015.11.26 Niki88

Az összes részt láttam és Liamot kedvelem is,csak az a baj,hogy itt már kicsit elfáradt ez a történet és nem tudott újat mutatni. Mindig ugyanaz hol a lányát kell megvédeni,hol a feleségét.Talán egy rész volt amikor igazán meglepődtem de a többi szinte kiszámítható volt.

2015.02.10 totli

Egy biztos, jobb volt, mint a 2. rész. De még így sem közelítheti meg az elsőt. 1-2 jelenet elfért volna bármelyik Halálos iram filmben. Közepesnél jobbat nem érdemel.

2015.01.27 krissz001124

Ez a rész is tettszett. De az elözörészek valahogy jobban adták. Nemtudom miért.... igazábol belekötni nem nagyon tudok!

2015.11.28 Elemer.K

Én eddig az összes részt kedveltem.Az se zavar,hogy a legtöbb rész lényege ugyanaz.Nekem ez a rész is tartogatott meglepetést néhol teljesen ledöbbentem.Liamnak pedig tökéletesen jól állnak ezek a szerepek,így szoktam meg el se tudnám már kepzelni vígjátékban.

2018.07.25 Robi

Az elrabolva 3 szerintem az első és második részhez képest kicsit laposra sikerült megcsinálni, de nem lett rossz film sőt, ha a mai átlag filmeket nézzük akkor még jó filmnek is számít.

2015.01.28 Timcsa

Nekem nagyon tetszett!Izgalmas volt és eseménydús ,mint az előző kettő!A trilógiákhoz képest is megállja a helyét!

2015.03.25 tothzsuzsika

Ez a rész már nem kellett volna. Az első kettőt végig izgultam, nagyon tetszett, de ez a harmadik rész már nagyon erőltetett.

2015.10.14 MrBlond

Az utóbbi évtizedben már mindenhez csináltak egy második, azután pedig egy harmadik részt, mindenhez, ami elég bevétellel kecsegtetett. Nyilvánvalóan a pénzről szólt az Elrabolva 3 is, csakhogy ez most még ráadásul jól is sikerült. Az akciójelenetek ... Több

2015.01.25 andy07

Nagyon imádom ezt a filmet, az első kettö is nagyon bejött!

2015.02.09 Rózsa

Mindhárom rész nagyon jó! Szinészi alakítás kítünő izgalmas film!

2015.01.28 PNemeth

Liam Neesonbe nem lehet csalódni, jobb lett, mint a kettő izgalmas, leköt.

2015.06.01 jos78

Tetszett a 3. rész is, de az első kettő jobban bejött. Azok a részek pörgősebbek voltak. Főleg az első az újdonság varázsával hatott talán azért is volt ütősebb. Végül is jó, hogy a 3. résszel lezárták. Ezt a sztorit nem kell tovább nyúzni. Összességében tetszik ez a trilógia is.