Elrabolva 3

Taken 3

2016.05.05 irodalmialkotas

A csoda nem tart örökké – a sokat hallott mondás most Liam Neesom esetében is bevethető: az Elrabolva 3 nem elég, hogy nézhetetlenre vágott akciójelenetekkel telepakolt melodráma lett, de egyértelmű bizonyítékát szolgáltatja annak a ténynek, hogy az ... Több

2015.08.17 Norcsi59

Annak ellenére hogy már voltak előző részei, ez a rész is megfogott és lekötött és a sztori is más volt az előző részekhez képest. Liam Neeson hozta a megszokott formát.

2015.01.29 nikiszalanics

Tak3n:Az előzetes után kicsit aggódva kezdtem el nézni a filmet, de nem csalódtam. Tetszett, látványos és izgalmas is volt egyben. De elég volt belőle ennyi.

2015.06.01 *tünde

Az első két rész tetszett. Érdekes és izgalmas film. Már izgatottan vártam a folytatást. Nem okozott csalódást ez sem!

2015.03.23 Akodako

Tipikus Liam Neeson film, erre számítottam. Akciós, pörgős, de azért kiszámítható. Közepesnek mondanám, mert újdonságot nem adott.

2015.03.28 Jozzsef

Az elrabolva trilógia nálam a folyamatos szintesés mintapéldája. Az első rész izgalmas, végig pörgős film volt, remek sztorival, jó vágásokkal. A második már kissé elfáradt, de ez annál is gyengébb lett főleg a villámgyors vágások miatt. Azért meg lehet nézni mint akciófilm nem rossz.

2015.01.27 Balu

Nekem ez a rész is nagyon tetszett ahogy a többi is!Szeretem a színészt!Kicsit ugyanaz a történet újra minden részben de mindig van benne valami fordulat :)

2015.11.23 Beniko

Egész jó lett a vége. Bár, ha jól belegondolok, azért akkora nagy meglepetéseket nem tartogatott és lehetett volna egy kicsit akciódúsabb. De én most elfogult leszek.

2015.05.29 *bella

2015.05.08 Helgus

2015.10.28 Faarkaas

Az első két rész után ez a rész már nem okozott nagy élményt sablonosnak mondható. Egyszeri nézésre alkalmas de moziban nem volt érdemes megnézni. Közepes.

2015.02.10 RobThe10

Amit Liam és Forest véghez vitt a vásznon öröm volt nézni! Igaz, itt nem nagyon raboltak el senkit, de megvolt az indulat. Remek akciófilm volt! :)

2016.09.24 krajcsie

Nagyon gyengére és képtelenre sikerült az Elrabolva 3, talán nem túlzás kimondani azt sem, hogy kár volt érte, hogy elkészítették. Az első rész tarolt a mozikban, ugyanakkor a folytatás már a nyomába sem ért.

2015.08.07 Peeves112

Ennél feleslegesebb időtöltést el se tudtam volna képzelni. Ezt az időt már tényleg nem kapom vissza. Igaz, hogy ez közhely, de teljesen rá illik. Nem éreztem késztetést arra, hogy végig nézzem. Befejeztem igazából, de a végén feltettem a kérdést: Minek?