Elrabolva 3

Taken 3

2015.06.04 Tomi

Hát nem tudom ki hogy van vele de ez a film elég borzalmasra sikerült. Már a második rész se volt túlzottan jó (nekem mondjuk az első se tetszett, de az még jobb volt mint a következő kettő) de erre semmi szükség nem volt. Liam Neeson jó színész ez s... Több

2018.01.29 Lord British

Szegény Liam látszik hogy belefáradt már a folyamatos akciózásba, egy közepes darabot kapunk tőle. Míg az első rész friss szellőként hatott, ez már nem képes ugyanazt produkálni, így eltűnik az egyre rosszabbodó folytatások süllyesztőjében.

2016.02.11 Rayman102

Izgalmas akciófilm volt. Szerintem jobbak voltam mint az előző részek. Aki látta az előzőket ezt se hagyja ki. Nem hiszem ,hogy lesz folytatás, de ha igen kíváncsian várom.

2015.06.13 smith

Akik arra panaszkodtak a második résznél, hogy nem megfelelő a színvonala az első rész után, azok most nyugodtan dőlhetnek hátra a fotelban, a harmadik rész talán mindkettő felülmúlja. A bosszúállós alapsztori megmaradt, de a három közül ebben van a legtöbb csavar. Az akciójelenetek továbbra is kiválóak.

2015.05.12 superxaba

Jó lett ez a rész is, de ha Liamnak van esze itt be is fejezi, ennél többet már nem lehet kihozni ebből a filmből, ez így jó ez a trilógia, ahogy most van!

2015.04.25 adibandii

Szerintem nem a legjobb filmje Liam Neeson-nek.Az előző két rész izgalmasabb volt,ezen a végén elaludtam.Már megöregedett,és ezt a film is igazolja sajnos.De egyszer megéri megnézni.

2015.08.17 Aranyhal

Nem lenne rossz film, csak az előző részekhez után ez már meglehetősen sablonosnak, kiszámíthatónak mondható. Egyszer nézhető, újdonságot ne várjunk tőle viszont!

2015.08.15 fagitta

Nagyon izgalmas, pörgős ez a rész is akárcsak az első kettő. Feszültséggel teli, mindvégig fenntartja a figyelmet, és bér egy két jelleget ismerősnek hat, sok újat hozott.

2016.11.09 kicsimano

Az Elrabolva-széria első filmje nálam mindent vitt. A második rész már nem tudott sok újat nyújtani, de ettől függetlenül még izgalmas volt. Viszont ez a 3. rész már egyáltalán nem tudta felkelteni az érdeklődésemet, kár érte.

2015.06.24 ElfRider

Megérte a készítőknek megcsinálni a harmadik részt is. Szerintem most azok is elhallgatnak, akik a második rész után fanyalogtak. A harmadik rész tudja hozni azokat a dolgokat, amiért az első kettőt szerettük, és még pluszba hozza a meglepetés erejét... Több

2017.02.26 Hercegno

Már az Elrabolva 2 is őrült nagy csalódás volt az első rész után, (ami az egyik kedvenc filmem), de ez a 3. még a másodiknál is nagyobb csalódást tudott okozni.

2017.03.24 georgri

Nagy kár ezért a filmért, mert a trilógia első része az egyik kedvenc akciófilmem. Sajnos már a 2. rész sem tudott az első nyomdokaiba lépni, de a 3. messze elmarad még attól is.

2016.06.29 Pock

Az első részek után ez már csak egy sablonos akciófilm. Újdonságot nem adott, de azért egyszeri nézésre elmegy, szórakoztat, de semmi extra. Kiszámítható, lájtos akciófilm.

2015.03.24 szafffy

Jobb mint a második, gyengébb mint az első rész. Pörgős akciófilm, a már megszokott Liam Neeson-os stílussal. Bátran ajánlom mindenkinek, jó kikapcsolódás!