mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Egyszer nézhető. Keanu Reeves jól mozog az ilyen érzéketlen filmekben, mivel nem túl széles a kifejezési skálája. A történet sem szolgál semmi újdonsággal.

rbernadett   2015. 05. 13.

Ez a film az égvilágon nem szól semmiről. Van ez a bizonyos John Wick, akinek lelövik a kutyáját és bosszúból, mert azt elhunyt kedvesétől kapta, szétlő mindenkit. Csak nem értem ezt miért 101 percen keresztül teszi.

indingo   2017. 05. 02.

Nem volt rossz a film, de olyan érzése volt az embernek, mintha már látta volna. Kb. 10 hasonló film készült már a témában, úgyhogy nem voltam tőle elájulva.

dulkap   2015. 02. 28.

Skizofrén hangulatú film ez. Egyrészt idézi a 80-as, 90-es évek "egyedül bosszút állok mindenkin" hangulatát a történetével és azok logikai buktatójával együtt. Másrészt teszi ezt mai stílusban, pont szembemenve néhány azért ma is jellemző klisével. Itt azért nem lőnek mellé négyszázszor, a lezuhanó kocsik sem robbannak fel és bizony gyakran a tár is kifogy, néha pont a fejlövés előtt, de szerencsére ez csak egy másodpercnyi megállást ad és a végeredmény ugyanaz. Reeves-szel nincs én bajom én bírom a formát, annak ellenére is, hogy finoman szólva sem egy színész zseni. De nem éreztem jó választásnak a szerepre, egy fizikálisabb személyt jobban eltudtam volna képzelni (pl. G. Butler).

Orosz István   2017. 07. 18.

Szerintem ez egy jól sikerült akciófilm, tele jobbnál jobb akciójelenetekkel. Mindenképpen érdemes megnézni, szerintem az elrabolva szériánál sokkal erősebb lett.

Ian McShane
John Leguizamo
Dean Winters
Willem Dafoe
Bridget Moynahan

Hollywood legszomorúbb sztárja úgy pakolja kupacokba a hullákat, mint szorgos nagyi a fonalgombolyagokat. Mellesleg, ha egy szabóm lenne Keanuval, tuti szakítanék a kapucnis pólókkal. több»

Az alapsztori faék egyszerűségű, a film inkább látványosságában, mint mélyenszántó tartalmiságában annyira cool. Izgalmas minden scene és igazából végig nem lehetünk biztosak abban, hogy Wick sikerrel jár e majd a küldetése végén. A verekedések, párharcok, személyes küzdelmek, gondos alapossággal vannak megtervezve. A zene és háttéreffekt-hangzás hatásosan festi alá a sok akciót és a rendezés ügyesen használja a színek - fények eszköztárát is. Közben bepillantást nyerünk egy furcsa, titokzatos világba is, mely a Continental szálló elegánsak visszafogott épülete köré szerveződött, kiterjedt és befolyásos (már-már mindenható) alvilági szervezetet jelenti. több»

Reeves karaktere a filmben majdnem száz embert öl meg.

(HETEDIK )

Reeves karaktere itt is John, ahogy számos filmjében.

(HETEDIK )

A filmből videójáték is készült.