Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Gordon Liu Chia-Hui
Lucy Liu

BÉLA   2021. 03. 14.

Ugyan, ugyan

Ugyan hagyjuk már a tűzfegyverek korában a katonával hadonászó, kb. 50 kg szőke libát! Nevetséges.

Artemisia   2018. 07. 07.

Tarantino a rendezői zsenialitását művészi szintre emelte ebben a mesterműben. Egyedülálló, kultikus jelenetekkel dolgozik, pl. a koporsóból való kitörés, vagy a fekete mambás gyilkosság. Remekül keretbe fogja és megmagyarázza az első részben történ... több»

Deku   2017. 07. 18.

Hát sajnos nekem továbbra sem tetszett a film, tényleg nem tudok semmi olyat mondani ami bejött volna nekem. Nem tetszettek a színészek és a történet is lapos volt.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

A vér pedig folyik tovább... Nem rossz film, érdekes koncepció, és szeretem, de hangulat kell hozzá, hogy leüljek megnézni. Kiváló színészek és hihetetlen jó beállítások jellemzik a filmet. Tarantinónak nem úgy jár az agya, mint nekünk, de hát ezért is ilyenek a filmjei. Klasszikus, a hibái ellenére is.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Azt hiszem az első rész után ez remek folytatás. Csak az első rész megnézése után ajánlom ezt a remek Tarantino filmet.

Norbi   2018. 08. 08.

Imádtam minden percét. Lekötött és magával ragadott. A képi világa elég durva helyenként , és maga a történet sem egy finom világ, így nem ajánlom mindenkinek, mert eléggé hatásos képi világ mellé, egy annál ütősebb hatást gyakorolt rám.

kevelin   2019. 02. 25.

Az első rész jobban tetszett. bár ha nem egymás után néztem volna valószínűleg ez is jobban leköti a figyelmem, de kicsit besokalltam ettől a Tarantino-féle túlzástól. Nem szeretem egyébként A filmjeit és sajnos ez sem győzött meg arról hogy szeretnem kellene.

Forgattak néhány jelenetet a filmhez, amiben Bill Kínában leszámol néhány ellenségével, amit a moziváltozatból kivágtak.

(Artemisia )

A film büdzséjének ötszörösét hozta vissza.

(7ETEDIK )

A koporsóból való kitörés a valóságban kivitelezhetetlen.

(7ETEDIK )

Tarantino egy alkalommal lánccal fojtogatta Thurmant.

(7ETEDIK )

Uma Thurman balesetet szenvedett azzal az autóval, amit vezet a filmben.