Az 57-es utas (1992)

Passenger 57

Lóri Ádámcsik   2022. 02. 03.

Az akciófilmek hőskora

A korai 90-es évek akciófilm-szériájának egyik kiváló darabja. A fiatal Wesley Snipes hozza a figurát. Nagyon jó esti szórakozás.

Sabnock Sanatory   2021. 08. 23.

A jó, a rossz, és a fekete stewardess

Valamikor a kőkorszak hajnalán láttam a filmet, és már akkor is megállapítottam, hogy Sznájpsznak nagyon kopott a jakója, viszont jól tolja a bunyót, és hogy Rénnek nagyon gáz a haja, és érdekesen forgatja a szemét, viszont nagyon jól hozza a szemét ... teljes kritika»

HE7EDIK   2020. 04. 27.

Bruce Payne zseniális játéka és Snipes tökössége egy mai napig élvezetes filmet adott a nagyérdeműnek. Klasszikus darab.

sptt   2020. 12. 10.

Korának megfelelő, akkoriban simán A-kategóriásnak számító akciómozi. A színészek is rendben vannak, egyedül a történetet lehetett volna egy kicsit bonyolítani, de akkoriban ez nem volt elvárás. 7/10

Terminátor6   2018. 06. 20.

Egészen jópofa akciófilm, de semmivel sem több. Igazából csak a negatív szerepben brillírozó Bruce Payne miatt adtam meg a filmnek a 4 csillagot. A film eleje meglehetősen bizakodással töltött el, de aztán jöttek a sablonok (sebezhetetlen főhős, tra... több»

nagyniki987   2016. 04. 30.

Wesley Snipes -töl láttam már színvonalasabb filmet is. Ezért is volt talán csalódás számomra. Egyszer nézős kategória de azzal sem veszítesz ha kihagyod. Sablonos és kiszámítható történet.

JanneAhonen   2017. 08. 01.

Az egyik első akciófilm, amit valaha láttam, úgyhogy lehet, hogy kicsit elfogult vagyok vele, de nekem tetszett. Tényleg elég alap a sztori, vannak benne kisebb hibák, de szerintem mindkét főszereplő jól játssza a szerepét, és a film így azért élvezhető lett.