Sokkal több mint testőr (2017)

The Hitman's Bodyguard

Hámori Balázs   2020. 09. 19.

Dőltem a röhögéstől

A cím miatt sokaknak a Több mint testőr című film juthat eszébe Kevin Costner és Whitney Houston főszereplésével, úgy, ahogy elsőre nekem is, de ez teljesen más. Valószínűleg ez a film nem fog annyira megmaradni, amit meg is tudok érteni, mivel ez eg... teljes kritika»

HercegPeter   2018. 06. 23.

Sokáig nem volt bátorságom nekikezdeni. Valószínűleg az idióta magyar cím miatt féltem tőle, ami bárgyú vígjátékot sejtet. Ennek ellenére kellemes csalódás ért. Egy egész jó vígjátékot kapunk, ami mintha szándékosan építene klisékre és kiszámítható j... több»

dulkap   2017. 08. 26.

Ez a film is ékes példája annak, hogy miért kerülöm a trailereket. Kicsit becsapósra sikeredtek az előzetesek szerintem, mert ott egy akciódús vígjátéknak tűnik a film, míg inkább egy vicces akciófilmről van szó. Ettől függetlenül nem beszélhetünk cs... több»

Shelby07   2018. 01. 04.

Számomra egy nagyon kellemes időtöltés volt, élveztem a film nézését, és feldobta a napomat. Nagyon tetszett és a jó hír, hogy úgy vélem nem egyszer nézhetős film. A jó színészek pedig még inkább feldobták a film nézhetőségét.

mamiéstöti2   2019. 02. 08.

Olyan igazi akcióvígjáték lett ebből a sztoriból tényleg. Nagyon jó a szereposztás és jó szórakozás volt ez a film.

indingo   2018. 08. 20.

Én kifejezetten untam. Samuel L. Jackson amúgy se tartozik a kedvenceim közé, de ez nem szokott zavarni, ha jó a film. Abszolút nem illett össze Salma Hayekkel. A története gyengécske, talán ha kétszer elmosolyodtam rajta.

Orosz István   2017. 08. 27.

Nekem nagyon tetszett. Humoros volt, és nagyon látványos akció dús film volt. Szokatlan volt a duo, de nagyon jól működött a kémia. Na meg a sztori, is nagyon jó lett

Alan McKenna
Richard E. Grant
Gary Oldman
Kirsty Mitchell
Gary Oldman
Joaquim de Almeida
Kirsty Mitchell
Samuel L. Jackson

A karóra, amit Ryan Reynolds visel a film elején, egy 1,2 millió dollárba kerülő Patek Philippe Sky Moon Tourbillon 5002P.

(Hámori Balázs )

A dal, amit Samuel L. Jackson és a nővérek énekelnek a kisbuszban, egy 19. századi tradicionális olasz ivódal, aminek a címe "Bevilo Tutto", ami arra bátorít mindenkit, hogy ürítse ki a poharát.

(Hámori Balázs )

A film költségvetése 30 millió dollár volt és jelenleg 176 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

Salma Hayek és Joaquim de Almeida második alkalommal szerepel újra együtt a Desperado (1995) után.

A film végén hallható, Nobody Gets Out Alive című dalt Samuel L. Jackson adja elő.

A filmben Samuel L. Jackson 122 alkalommal használ valami trágár kifejezést.

Az amszterdami forgatásról kikerült egy amatőr felvétel, melyen egy Porsche Cayenne üldöz egy Smartot, s melyen ez utóbbi belezuhant a vízbe. A felvétel azonnal elterjedt a világhálón, és sokan azt gondolták, hogy egy valódi autós üldözésről van szó.

Samuel L. Jackson és Ryan Reynolds második közös filmje a Turbo (2013) után.

A filmet vegyesen fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon jelenleg 46 százalékon áll (2017. augusztus).

Ez Ryan Reynolds és Gary Oldman második közös filmje a Beépített tudat után.

A látvány rendben van, a színészek viccesek, a történet elmegy. Jókor érkezett, mert nincs ellenfele, igazi nyárvégi levezető film, mielőtt ősszel beindul az Oscar szezon. Kellően kiüríti az agyunkat, hogy legyen helyünk befogadni a súlyosabb filmeket. A casting pedig kész képregény találkozó, Deadpool, Nick Fury, Elektra és Gordon felügyelő végre egy filmben. 5,5/10 több»

A Sokkal több mint testőr egy szórakoztató popcorn film, ami nem követel többet a nézőtől, minthogy hátradőljön és szórakozzon. 75/100 több»

Ha egy totálisan kattant, mocskos és valószerűtlen buddy movie-ra vágysz, akkor ez a te filmed! 65/100 több»