Advertisement

Sokkal több mint testőr 2. (2021)

Hitman's Wife's Bodyguard

Patrick Hughes
Patrick Hughes
Caroline Goodall
Frank Grillo
Morgan Freeman
Frank Grillo

Tanovszky   2022. 01. 23.

Laza szórakoztatás

Az első rész is annyira felejthető volt, hogy konkrétan semmire nem emlékeztem már belőle. És lehet, jobban jártam így. A mostani vígjáték-felhozatalhoz képest ez egy teljesen szórakoztató film. Persze, néhol kicsit bugyuta, kicsit túljátszott, de legalább nem veszi komolyan magát. Ez egy nagyon jó humorú akciófilm, komolyabb drámázások nélkül. Jó kis délutáni matiné. Több ilyen kellene manapság.

stevepisti   2021. 12. 06.

Én jól szórakoztam rajta, nem kerestem benne semmi értelmet, logikát, csak sodródtam az eseményekkel, élveztem a sok baromságot, amit összehordtak a hőseink. Salma Hayek még mindig jó nő, Morgan Freemannek örültem, profi volt, mint mindig. Néha ilyen is kell.

Nk   2022. 01. 17.

Ahogy egy igazi folytatáshoz illik, mindenben emelték a tétet, még több klisé, akció, egysoros beszólás, de sajnos hiába. Másodjára már nem olyan szórakoztató. Ráadásul a trióvá fejlődött csapat is ellentmondásos, mert Samuel L. Jackson és Ryan Reyno... több»

Sebes Gábor   2021. 12. 05.

Remélem, kaptak érte pénzt

Szóval a végtelenségig gyenge történet. Szerintem Reynolds és Jackson a röhögéstől sírva hozták a sztorit, felvétel közben az órájukat nézték, hogy siessünk. Az akciójelenetek fotóilag jók, persze, de forgatókönyvileg tökéletesen hiteltelenek. Ennyire azért nem kéne. Mindegy, megnéztem, ledolgoztam.

n,n,n   2021. 07. 02.

Ez gyenge. Az akciójelenetekből alig van egy pár, a poénok nagyon gyengék, viszont a két színészért adok egy csillagot, de a film egy nulla.

piZZola   2021. 06. 17.

Hát, nem is tudom...nekem összességében jobban bejött az első rész, a folytatás amolyan még egy lehúzott bőrnek érződik...persze Ryan Reynolds, L. Jackson és Hayek alakítása nagyon ott van, de rajtuk kívül teljesen felejtős a sztori.

petera050   2021. 06. 11.

Az akciók egyszerűen eszementen jól sikerültek, de amúgy nagyon felejtős a sztori. Nem vagyok vele megelégedve, pedig nagyon vártam ezt a filmet.

A film összbevétele 61 780 903 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 69 682 040 forintot termelt. A hazai mozik összesen 42 673 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmen közel 150 stábtag dolgozott.

(csd)

A Sokkal több mint testőr 2. az eredeti tervek szerint 2020 nyarán debütált volna, a koronavírus-járvány miatt azonban egy évvel elhalasztották a premiert.

(csd)

Az első film, amelyben Morgan Freeman és Samuel L. Jackson együtt szerepel.

(csd)

Az első részhez hasonlóan a folytatást európai országokban forgatták, köztük: Olaszország, Horváthország, Bulgária, Szlovénia és az Egyesült Királyság.

(csd)

Ryan Reynolds egy Twitter bejegyzésben az alábbi humoros megjegyzést írta a film munkálatairól: "Soha sem tudtam különbséget tenni, hogy most épp forgatunk, vagy ez mindig megtörténik, ha az ember Samuel L. Jacksonnal és Salma Hayekkel lóg".

(csd)

A Sokkal több mint testőr 2 nem nagyon akar több lenni egy tét nélküli ökörködésmaratonnál, és ezért még azt is bevállalja, hogy a szereplői időnként már-már rajzfilmfigurákká váljanak. több»