Sokkal több mint testőr 2.

Hitman's Wife's Bodyguard

2023.12.31 Kapszaicin

Vicces

Végre egy vicces baromság a Netflix kínálatában. Laza kikapcsolódás hírhedt színészekkel, helyenként röhögőgörcsöt tartalmaz. :)

2022.11.23 JRD

3,5*

Se jobb, de nem is igazán rosszabb, mint az elődje, de nem érzem jogosnak a 4*-ot, ahogyan a 3-at sem. Bevallom, kissé tartottam attól, hogy elbír-e egy folytatást az amúgy szórakoztató hülyeséghullám akcióba ágyazva, de úgy néz ki, elbírta. Jó volt, hogy az első részben csak epizódszereplő Hayek nagyobb teret kapott a filmben. Így ez a dilis, őrült trió hozta az elvárt szitukat. Nem egyéb, mint könnyed kikapcs, vérben tocsogva. De ne hallgass rám! Nézd meg és döntsd el magad! Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2021.12.06 stevepisti

Én jól szórakoztam rajta, nem kerestem benne semmi értelmet, logikát, csak sodródtam az eseményekkel, élveztem a sok baromságot, amit összehordtak a hőseink. Salma Hayek még mindig jó nő, Morgan Freemannek örültem, profi volt, mint mindig. Néha ilyen is kell.

2022.03.15 HE7EDIK

Valamivel jobb az első résznél, lehet röhögni a trágár beszéden, meg van néhány pofás CGI-akció is. Ebben ennyi volt.

2022.03.31 Képkockák

Tipikus második rész

Az első rész egy kellemes akció/vígjáték volt, amiben Ryan Reynolds és Samuel L. Jackson karaktere kiegészítette egymást, és a történet is kellően kidolgozott volt. A második epizód szinte mindezt kidobta a kukába, és szerintem az első rész paródiája lett csak. A történet szinte teljesen kidolgozatlan, a karaktereknek nincs mélysége, és folyamatosan az erőltetett Salma Hayek akadályozza azt, hogy az első részben megismert páros újra jól működjön a vásznon. B kategóriás filmnek hívni is túlzás lenne, és a CGI is csak nevetségesebbé teszi a film színvonalát. Sajnálom, hogy arra a sorsra jutott, mint a John Wick-folytatások, mert lett volna benne lehetőség.

2022.12.12 Zsolt Szabó

Gyenge folytatás

A Lionsgate és Patrick Hughes rendező elhozta nekünk a Sokkal több, mint testőr folytatását cirka 4 évvel a sikeres első rész után, akkor már tudható volt, hogy az első rész sikerére alapozva előbb-utóbb jönni fog a második rész, csak az volt a kérdé... Teljes kritika

2022.01.31 Csillagpor

Ryan Reynoldscal és az ő sajátságos játékával az utóbbi időben szinte bármit el lehet adni. Itt is ez történt. Kifejezetten tetszetős akciófilm, egész jól fekvő poénokkal, de nem egy értékes darab számomra. Kissé tucatra sikerült.

2022.09.22 erahurka

Már az első rész se tetszett de az legalább egyszer nézhető kategória volt, annyira nem lőtt vele mellé az ember, ez viszont borzalom. Folyamatos túltolt ripacskodás, szörnyű effektek, ostoba történet. Ilyen színészeket ekkora hulladékra elpazarolni,... Több

2022.01.17 Nk

Ahogy egy igazi folytatáshoz illik, mindenben emelték a tétet, még több klisé, akció, egysoros beszólás, de sajnos hiába. Másodjára már nem olyan szórakoztató. Ráadásul a trióvá fejlődött csapat is ellentmondásos, mert Samuel L. Jackson és Ryan Reyno... Több

2022.03.15 Fikatours_blogger

Ne higgy nekik, jól fogsz szórakozni rajta!

Ez a film jó példája annak, hogy nem feltétlenül kell teljesen eredetit kitalálni, ha a jól bevált kliséknek adsz egy kis egyedi hangulatot, és profin kidolgozod a részleteket.

2023.05.25 Gamehun638

Az előző részhez képest csalódás. És biztos vagyok benne, hogy lesz róla még rókabőr.

2022.01.23 Tanovszky

Laza szórakoztatás

Az első rész is annyira felejthető volt, hogy konkrétan semmire nem emlékeztem már belőle. És lehet, jobban jártam így. A mostani vígjáték-felhozatalhoz képest ez egy teljesen szórakoztató film. Persze, néhol kicsit bugyuta, kicsit túljátszott, de legalább nem veszi komolyan magát. Ez egy nagyon jó humorú akciófilm, komolyabb drámázások nélkül. Jó kis délutáni matiné. Több ilyen kellene manapság.

2021.12.05 Sebes Gábor

Remélem, kaptak érte pénzt

Szóval a végtelenségig gyenge történet. Szerintem Reynolds és Jackson a röhögéstől sírva hozták a sztorit, felvétel közben az órájukat nézték, hogy siessünk. Az akciójelenetek fotóilag jók, persze, de forgatókönyvileg tökéletesen hiteltelenek. Ennyire azért nem kéne. Mindegy, megnéztem, ledolgoztam.

2021.07.02 n,n,n

Ez gyenge. Az akciójelenetekből alig van egy pár, a poénok nagyon gyengék, viszont a két színészért adok egy csillagot, de a film egy nulla.