Borotvaélen (2012)

Man on a Ledge

Borotvaélen

Filmelemző   2018. 03. 23.

Egy nagyon színvonalas, élvezetes krimi 2012 -ből, mely szerintem kiváló sztorija és pörgős rendezése miatt lett annyira jó. Kiváló benne Sam Worthington, egyszerre hozza a marcona, kőkemény nyomozót és a rafinált, a szálakat háttérből mozgató, zseniális manipulátort. Ez a film egyszerre szórakoztató az akciók kedvelőinek és a krimi rajongóknak. A végén meg láthatunk egy frappáns befejezést, némi csattanóval. Nekem nagyon tetszett. Erős 8 pontos.

indingo   2019. 07. 02.

Először kicsit unalmasnak tűnt, de a végére egy kerek történet lett belőle ami még némi izgalmat is tartogatott.

Deku   2017. 10. 22.

Ezért nem szeretem ha másokra hallgatva nézek meg egy filmet mert bizony ilyen bukta is beleesik néha. Sajnos már rögtön a bemutató nem fogott meg sem pedig a történet, viszont ismerős ajánlása miatt úgy döntöttem mégis belenézek.

ZeroHero   2019. 10. 01.

Emlekszem mennyire vartam, mert mar a bemutato alapjan elkepzeltem, hogy micsoda fordulatos, minden idok legokosabb, legfordulatosabb krimije lesz, aztan vegre eljott a nagy nap es a film kozben azon gondolkodtam a moziban, hogy masnap hova vigyem lemosatni a kocsit.... Nagyon nagy kar erte, mert a szereplogarda es a sztori adott volt, ez a hajo szerintem a gyenge rendezon es rendezesen ment el...

Gigi   2017. 01. 13.

Tetszett, bár már nem friss a filmélmény. Nem sablonos akciófilm, nincsenek benne nagy jelenetek, látványos megoldások, de a történet tetszett. Érdemes volt megnézni.

Összességében a Borotvaélen egy erős és ütős akció-krimi, mely egyszerre tudja elvarázsolni a csavaros sztorikra, elgondolkodtató helyzetekre fogékony mozirajongók és az akciómániás adrenalin-függők figyelmét. Értékelésünk, erős 8 / 10 pont. több»

A párkányon látható madárpiszok következetlenül több alkalommal is egyszerre eltűnik, majd újra feltűnik a vágások között.

(ps)

A filmben látható szálloda a Roosevelt Hotel. A filmben említettektől eltérően az épület azonban nem 24, hanem "csak" 18 emeletes.

(ps)

Jamie Bell a filmben ügyetlenül táncol, de valójában profi táncos.