Borotvaélen (2012)

Man on a Ledge

Borotvaélen

Bizsu82   2015. 04. 23.

Jó a témaválasztás. Tetszik, hogy nem tipikus akciófilm, a sztori az átlagnál jobb. Nekem izgalmas volt, tetszett a főszereplő alakítása, valóban jól összerakott film.

sztankobazsi   2015. 11. 02.

Végig lekötötte a figyelmemet egy percig nem unatkoztam.Nagyszerű a sztori, sokáig az alkotók nem fedik fel, mi áll a háttérben, de pontról pontra lehull a lepel, ezért én úgy gondolom, hogy remek a vonalvezetés. Nagyon nagyon tetszett a film, nem csak egyszer nézhetős kategória, jó a sztori és a megvalósítása is mert végig mozgalmas és kiszámíthatatlan.

kovi23   2015. 06. 19.

Nagyszerű a sztori, sokáig az alkotók nem fedik fel, mi áll a háttérben, de pontról pontra lehull a lepel, ezért én úgy gondolom, hogy remek a vonalvezetés. Nem hiányozhat egy thrillerből egy gonosz sem, aki most épp Ed Harris, aki nagyszerű választás volt, mert nagyon jól alakította a szerepét. Mindenkinek ajánlom.

nikiszalanics   2015. 06. 17.

Nekem nem igazán tetszett, mert a sztori már elcsépelt, na meg a párkányos jelenetek egyszerűen borzasztóak voltak, meg a rablásos jeleneteknél miért mindig akkor fordul el a biztonsági őr? Nekem a színészi munka sem tetszett igazán, nem volt jó.

Kellangy   2015. 06. 19.

Hasonló témájú, mint a fülke, adott helyen játszódik, egy társasház párkányán. Ennek ellenére nagyon jó, izgalmas akciófilm. Jó a főszereplő alakítása. Ajánlom.

Összességében a Borotvaélen egy erős és ütős akció-krimi, mely egyszerre tudja elvarázsolni a csavaros sztorikra, elgondolkodtató helyzetekre fogékony mozirajongók és az akciómániás adrenalin-függők figyelmét. Értékelésünk, erős 8 / 10 pont. több»

A párkányon látható madárpiszok következetlenül több alkalommal is egyszerre eltűnik, majd újra feltűnik a vágások között.

(ps)

A filmben látható szálloda a Roosevelt Hotel. A filmben említettektől eltérően az épület azonban nem 24, hanem "csak" 18 emeletes.

(ps)

Jamie Bell a filmben ügyetlenül táncol, de valójában profi táncos.