Borotvaélen (2012)

Man on a Ledge

Filmelemző   2018. 03. 23.

Egy nagyon színvonalas, élvezetes krimi 2012 -ből, mely szerintem kiváló sztorija és pörgős rendezése miatt lett annyira jó. Kiváló benne Sam Worthington, egyszerre hozza a marcona, kőkemény nyomozót és a rafinált, a szálakat háttérből mozgató, zseniális manipulátort. Ez a film egyszerre szórakoztató az akciók kedvelőinek és a krimi rajongóknak. A végén meg láthatunk egy frappáns befejezést, némi csattanóval. Nekem nagyon tetszett. Erős 8 pontos.

Deku   2017. 10. 22.

Ezért nem szeretem ha másokra hallgatva nézek meg egy filmet mert bizony ilyen bukta is beleesik néha. Sajnos már rögtön a bemutató nem fogott meg sem pedig a történet, viszont ismerős ajánlása miatt úgy döntöttem mégis belenézek.

Gigi   2017. 01. 13.

Tetszett, bár már nem friss a filmélmény. Nem sablonos akciófilm, nincsenek benne nagy jelenetek, látványos megoldások, de a történet tetszett. Érdemes volt megnézni.

szabomarc   2019. 01. 06.

Nagyon ötletes kalandfilm, végig izgalmas, feszített, nem vonja el közben más az ember figyelmét. Az alakítások is nagyon jók, többet nem igazán tudok mondani róla, szerintem mindenki élvezné, ajánlom!

Bizsu82   2015. 04. 23.

Jó a témaválasztás. Tetszik, hogy nem tipikus akciófilm, a sztori az átlagnál jobb. Nekem izgalmas volt, tetszett a főszereplő alakítása, valóban jól összerakott film.

Összességében a Borotvaélen egy erős és ütős akció-krimi, mely egyszerre tudja elvarázsolni a csavaros sztorikra, elgondolkodtató helyzetekre fogékony mozirajongók és az akciómániás adrenalin-függők figyelmét. Értékelésünk, erős 8 / 10 pont. több»

A párkányon látható madárpiszok következetlenül több alkalommal is egyszerre eltűnik, majd újra feltűnik a vágások között.

(ps)

A filmben látható szálloda a Roosevelt Hotel. A filmben említettektől eltérően az épület azonban nem 24, hanem "csak" 18 emeletes.

(ps)

Jamie Bell a filmben ügyetlenül táncol, de valójában profi táncos.