Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Borotvaélen (2012)

Man on a Ledge

Filmelemző   2018. 03. 23.

Egy nagyon színvonalas, élvezetes krimi 2012 -ből, mely szerintem kiváló sztorija és pörgős rendezése miatt lett annyira jó. Kiváló benne Sam Worthington, egyszerre hozza a marcona, kőkemény nyomozót és a rafinált, a szálakat háttérből mozgató, zseniális manipulátort. Ez a film egyszerre szórakoztató az akciók kedvelőinek és a krimi rajongóknak. A végén meg láthatunk egy frappáns befejezést, némi csattanóval. Nekem nagyon tetszett. Erős 8 pontos.

Deku   2017. 10. 22.

Ezért nem szeretem ha másokra hallgatva nézek meg egy filmet mert bizony ilyen bukta is beleesik néha. Sajnos már rögtön a bemutató nem fogott meg sem pedig a történet, viszont ismerős ajánlása miatt úgy döntöttem mégis belenézek.

Gigi   2017. 01. 13.

Tetszett, bár már nem friss a filmélmény. Nem sablonos akciófilm, nincsenek benne nagy jelenetek, látványos megoldások, de a történet tetszett. Érdemes volt megnézni.

Bizsu82   2015. 04. 23.

Jó a témaválasztás. Tetszik, hogy nem tipikus akciófilm, a sztori az átlagnál jobb. Nekem izgalmas volt, tetszett a főszereplő alakítása, valóban jól összerakott film.

sztankobazsi   2015. 11. 02.

Végig lekötötte a figyelmemet egy percig nem unatkoztam.Nagyszerű a sztori, sokáig az alkotók nem fedik fel, mi áll a háttérben, de pontról pontra lehull a lepel, ezért én úgy gondolom, hogy remek a vonalvezetés. Nagyon nagyon tetszett a film, nem csak egyszer nézhetős kategória, jó a sztori és a megvalósítása is mert végig mozgalmas és kiszámíthatatlan.

Összességében a Borotvaélen egy erős és ütős akció-krimi, mely egyszerre tudja elvarázsolni a csavaros sztorikra, elgondolkodtató helyzetekre fogékony mozirajongók és az akciómániás adrenalin-függők figyelmét. Értékelésünk, erős 8 / 10 pont. több»

A párkányon látható madárpiszok következetlenül több alkalommal is egyszerre eltűnik, majd újra feltűnik a vágások között.

(ps )

A filmben látható szálloda a Roosevelt Hotel. A filmben említettektől eltérően az épület azonban nem 24, hanem "csak" 18 emeletes.

(ps )

Jamie Bell a filmben ügyetlenül táncol, de valójában profi táncos.