007 Spectre: A Fantom visszatér

Bogi87   2016. 05. 27.

A 007 Spectre - A Fantom visszatér hozta a Bond széria filmjeitől már megszokott színvonalat.

rbernadett   2016. 02. 22.

Továbbra is értetlenül állok a James Bond kultusz előtt. Ha van sorozat, ami nem szól semmiről és folyamatosan önmagát ismétli, akkor az ez. Az egész egy vicc. Akármikor berakom háttérzajnak a legújabb részt, hogy hátha ez jobb lesz, mindig azt veszem észre, hogy már a vége főcím jön és nekem fogalmam sincs, hogy miről szólt az adott rész és mindig elszőrnyülködöm, hogy "Jézus, mennyi pénzt öltek ebbe is feleslegesen!" Nos, most sem csalódtam.

HETEDIK   2019. 06. 10.

Mendes nem tudta megismételni a Skyfall minőségét, igaz nehéz is lett volna. Sok az üresjárat és néha bizony vontatott, de mikor történik valami az elég látványos, értem itt a kocsis rodeót Rómában vagy az ausztriai kalandokat, Waltz pedig remek rosszfiú, dehát ő ezt már kisujjból kirázza. Nincs ott a legjobb Bond mozik között, de mindenképpen szórakoztató kategória!

andor50   2016. 04. 17.

Úgy látszik, hogy marad az a felállás James Bond filmeknél, hogy egy erősebb - egy gyengébb, követik egymást. Sajnos ez most a gyengébb volt, mert a Skyfall bizony sokkal erősebb volt. Ez sem volt rossz, csak olyan közepes maradt. Az akciók James Bondhoz hűek, mint ahogy a helyszínek is, csak a történet nem volt magával ragadó.

wintermat   2016. 09. 08.

Jobb folytatást vártam, de nem lett túlzottan erős a történet. Ennek ellenére élvezhető volt számomra, de nem ez lesz az a James Bond film, amelyet többször is megnézek.

Naomie Harris
Ben Whishaw
Andrew Scott
Christoph Waltz
Sam Mendes

Minden ízében Bond film, jó értelemben. Nem ér fel a Skyfall-hoz, de nincs miért szégyenkeznie. Meg van benne az, amiért szerethető, így elnézhetjük neki a hibáit. több»

Sam Mendes nem tudta megismételni a Skyfall csodáját. A Spectre már csak részleteiben nyűgöz le, és nem egészében, de ez ettől még egy nagyon is meggyőző 007-es kaland. több»

Sam Mendes egészen a nagyon kövér csekk átvételéig vonakodott, hogy újra beleüljön abba a székbe, ami a határidő miatt, igen hamar tüzes trónná változik az ember hátsója alatt. Mivel profi, megoldotta a házi feladatot, de érezhetően ez a kihívás, már nem pumpált annyi vért a szívkamrájába. De akkor is, még mindig jó nézni, hogy dolgozik a 007-es! több»

A filmben látható minden idők legnagyobb filmes robbantása is, ami miatt bekerült a Guiness Rekordok Könyvébe is.

(HercegPeter)

Monica Bellucci minden idők eddigi legidősebb Bond-lánya.

A leghosszabb bevezetéssel rendelkező Bond-film, több mint 4 perces az első snitt.