007 Spectre: A Fantom visszatér (2015)

Spectre

Ben Whishaw
Andrew Scott
Christoph Waltz
Sam Mendes

Filmimado   2021. 09. 25.

Jó film, viszont nem fantasztikus. Az biztos, hogy az elképesztő Skyfall sikerélményének szintjét közel sem sikerült elérnie. Viszont nem is volt rossz, mert nem volt unalmas, egyszerűen annyira izgalmas sem. Tehát nem is borzasztó, de nem is lélegzetelállító.

Bogi87   2016. 05. 27.

A 007 Spectre - A Fantom visszatér hozta a Bond széria filmjeitől már megszokott színvonalat.

rbernadett   2016. 02. 22.

Továbbra is értetlenül állok a James Bond kultusz előtt. Ha van sorozat, ami nem szól semmiről és folyamatosan önmagát ismétli, akkor az ez. Az egész egy vicc. Akármikor berakom háttérzajnak a legújabb részt, hogy hátha ez jobb lesz, mindig azt vesze... több»

Thibo84   2016. 07. 02.

Hiába a látványos akció jelenetek, sajna nem tudta felülmúlni a Skyfall-t, de még mindig jobb mint a Casino Royale vagy a A Quantum csendje.

7ETEDIK   2019. 06. 10.

Mendes nem tudta megismételni a Skyfall minőségét, igaz, nehéz is lett volna. Sok az üresjárat, és néha bizony vontatott, de mikor történik valami, az elég látványos, értem itt a kocsis rodeót Rómában, vagy az ausztriai kalandokat, Waltz pedig remek ... több»

Yosihiro   2016. 05. 18.

Ez szerintem egy jól sikrült történet a Bond szériában Érdemes megnézni van izgalom látvány. D. Craig szerintem itt jól játsza az ügynököt. Bár mindenki dönte el maga. Üdv Yosi

andor50   2016. 04. 17.

Úgy látszik, hogy marad az a felállás James Bond filmeknél, hogy egy erősebb - egy gyengébb, követik egymást. Sajnos ez most a gyengébb volt, mert a Skyfall bizony sokkal erősebb volt. Ez sem volt rossz, csak olyan közepes maradt. Az akciók James Bondhoz hűek, mint ahogy a helyszínek is, csak a történet nem volt magával ragadó.

A film összbevétele 880 674 609 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 359 037 755 forintot termelt.

A filmben látható minden idők legnagyobb filmes robbantása is, ami miatt bekerült a Guiness Rekordok Könyvébe is.

(HercegPeter)

Monica Bellucci minden idők eddigi legidősebb Bond-lánya.

A leghosszabb bevezetéssel rendelkező Bond-film, több mint 4 perces az első snitt.

Ian Fleming művén alapszik.

A főcímet (Writing's on the Wall) Sam Smith adja elő.

A Skyfall minden idők legjobb Bond-filmje, ami után már nem érdemes Bond-filmet csinálni. Legalábbis olyat nem, mint a Spectre. több»

A 24. Bond-mozi a Skyfall receptjét követve igyekszik emelni a tétet, azonban a gyengébb forgatókönyv és az apró hibák folytán nem sikerül felülmúlnia a franchise legjobb darabját. több»

Nem rossz az új Bond-film, csak olyan úrias kényelemmel áll saját magához. Arra mindenesetre kiváló, hogy utána még jobbnak tűnjön az egyébként is zseniális Skyfall. több»