Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

007 Spectre: A Fantom visszatér

elekm90   2020. 12. 08.

Nem tudott megfelelni a Skyfall utáni elvárásoknak, pedig erősen indít a film, és ez a rejtélyes szervezet téma se hangzott rosszul. Önmagában nem lenne rossz film, a legtöbb gond szerintem a hosszával van. Nem az a problémám egy filmmel, hogy lassú,... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

A 007 Spectre - A Fantom visszatér hozta a Bond széria filmjeitől már megszokott színvonalat.

rbernadett   2016. 02. 22.

Továbbra is értetlenül állok a James Bond kultusz előtt. Ha van sorozat, ami nem szól semmiről és folyamatosan önmagát ismétli, akkor az ez. Az egész egy vicc. Akármikor berakom háttérzajnak a legújabb részt, hogy hátha ez jobb lesz, mindig azt vesze... több»

Thibo84   2016. 07. 02.

Hiába a látványos akció jelenetek, sajna nem tudta felülmúlni a Skyfall-t, de még mindig jobb mint a Casino Royale vagy a A Quantum csendje.

HETEDIK   2019. 06. 10.

Mendes nem tudta megismételni a Skyfall minőségét, igaz, nehéz is lett volna. Sok az üresjárat, és néha bizony vontatott, de mikor történik valami, az elég látványos, értem itt a kocsis rodeót Rómában, vagy az ausztriai kalandokat, Waltz pedig remek ... több»

andor50   2016. 04. 17.

Úgy látszik, hogy marad az a felállás James Bond filmeknél, hogy egy erősebb - egy gyengébb, követik egymást. Sajnos ez most a gyengébb volt, mert a Skyfall bizony sokkal erősebb volt. Ez sem volt rossz, csak olyan közepes maradt. Az akciók James Bondhoz hűek, mint ahogy a helyszínek is, csak a történet nem volt magával ragadó.

wintermat   2016. 09. 08.

Jobb folytatást vártam, de nem lett túlzottan erős a történet. Ennek ellenére élvezhető volt számomra, de nem ez lesz az a James Bond film, amelyet többször is megnézek.

Naomie Harris
Ben Whishaw
Andrew Scott
Christoph Waltz
Sam Mendes

A film összbevétele 880 674 609 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 359 037 755 forintot termelt.

A filmben látható minden idők legnagyobb filmes robbantása is, ami miatt bekerült a Guiness Rekordok Könyvébe is.

(HercegPeter)

Monica Bellucci minden idők eddigi legidősebb Bond-lánya.

A leghosszabb bevezetéssel rendelkező Bond-film, több mint 4 perces az első snitt.

Ian Fleming művén alapszik.

A főcímet (Writing's on the Wall) Sam Smith adja elő.

Ebben a filmben két ellenféllel kell megküzdenie Bondnak. Ők: Franz Oberhauser/Ernst Stavro Blofeld (Christoph Waltz) és Mr. Hinx (Dave Bautista).

Stohl András kölcsönözte magyar hangját Daniel Craignek.

880,7 millió dolláros bevételt generált a film.

Összesen 157 helyszínen forgatták a filmet a következő országokban: Mexikó, Marokkó, Ausztria, Olaszország, Egyesült Királyság.

2014. december 6–2015. július 5. között zajlott a forgatás.

Minden ízében Bond film, jó értelemben. Nem ér fel a Skyfall-hoz, de nincs miért szégyenkeznie. Meg van benne az, amiért szerethető, így elnézhetjük neki a hibáit. több»

Sam Mendes nem tudta megismételni a Skyfall csodáját. A Spectre már csak részleteiben nyűgöz le, és nem egészében, de ez ettől még egy nagyon is meggyőző 007-es kaland. több»

Sam Mendes egészen a nagyon kövér csekk átvételéig vonakodott, hogy újra beleüljön abba a székbe, ami a határidő miatt, igen hamar tüzes trónná változik az ember hátsója alatt. Mivel profi, megoldotta a házi feladatot, de érezhetően ez a kihívás, már nem pumpált annyi vért a szívkamrájába. De akkor is, még mindig jó nézni, hogy dolgozik a 007-es! több»