A Bourne-ultimátum

(The Bourne Ultimatum)

Deku  2017. 07. 18. 20:36

Nagyon gyér rész lett ez Matt Damon most nem hozta azt a megszokott stílust ami miatt kedvelhető ez a széria. Rémesen rosszul felépített film. Nem tetszett benne semmi.

TribeBubu  2016. 01. 22. 02:05

A sztori szerintem az előző részét is felülmúlta. Ezen kívül minden maradt a megszokott színvonalon. Egyedül az operatőri munka nem tetszett túlzottan. Nálam ez a rángatott kamerakezelés, ami a feszültséget hivatott fokozni, csak szétbarmolja az akciójeleneteket. De akkoriban ez volt a divat az akciófilmeknél. Ez van. Mindenesetre nagyon elégedett vagyok ezzel a résszel is.

Teófil  2015. 05. 11. 13:15

Rendkívül izgalmas végig, egy percig se lehet unatkozni közben. Nagyon jók az akció jelenetek, a kézikamera, gyors vágások (megérdemelte a szobrot...), jók a színészek és a rendezés is!

moony5972  2015. 07. 11. 17:51

Számomra túl egyszerűcske, túl gyerekes volt az egész. Sajnos inkább arról volt itt szó, hogy nem ütötte meg azt a mércét stílusban, ami az én ízlésemnek megfelelt. Másoknak ettől függetlenül még tetszhet.

kernernoemi  2016. 10. 20. 12:11

Ez a része is tetszett, akárcsak a többi, mozgalmas, izgalmas, felejthetetlen. Jó szereplőválogatás és nagyszerűen felépített történet. Egyre inkább felpörögnek az események és frappáns a befejezés.

Julia Stiles
Édgar Ramírez
David Strathairn
Paddy Considine
Scott Glenn
Paddy Considine
David Strathairn
Matt Damon

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 258 kritika alapján.

Matt Damon a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

A forgatókönyvet Robert Ludlum regénye alapján írták meg.

(wintermat)