Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A Bourne-ultimátum (2007)

The Bourne Ultimatum

Sabnock Sanatory   2019. 08. 21.

Tipikusan ez a minél több bőr lehúzása egy jó filmről. Igazán a történet nem sok,és az akciójeleneteken kívül nem sok minden van,ami úgy igazán pozitív lenne!Matt Damonnak van sokkal jobb filmje is.

indingo   2019. 06. 27.

Még mindig tudnak valami újat mutatni, hogy érdemes legyen leülni és nézni és akad izgalom és fordulat ebben a részben is.

Deku   2017. 07. 18.

Nagyon gyér rész lett ez Matt Damon most nem hozta azt a megszokott stílust ami miatt kedvelhető ez a széria. Rémesen rosszul felépített film. Nem tetszett benne semmi.

HercegPeter   2018. 01. 12.

Ez is tetszett, de azt nem mondanám, hogy ez a rész a kedvencem. Szerencsére az előző két rész lendülete kitartott a harmadik részre is. Persze mondhatnánk, hogy nagy vonalakban a három rész ugyanarról szól, hiszen egy fickó próbál fényt deríteni a m... több»

MidoD7   2019. 04. 12.

Sok közül ez az egyik kedvenc filmem, így semmi negatívat nem is írhatok róla. Szuper kis film, oda vagyok érte. Magával ragadó alkotás, ha az ember egyszer látja, nem tud vele betelni.

TribeBubu   2016. 01. 22.

A sztori szerintem az előző részét is felülmúlta. Ezen kívül minden maradt a megszokott színvonalon. Egyedül az operatőri munka nem tetszett túlzottan. Nálam ez a rángatott kamerakezelés, ami a feszültséget hivatott fokozni, csak szétbarmolja az akci... több»

kevelin   2018. 03. 03.

Végre egy olyan akciófilm, ami nem csak arról szól hogy hányan halnak meg, és hogy mindent és mindenkit szétlövünk. Van mögöttes tartalom kell gondolkodni együtt vagy feszült a főszereplővel. Ne egy dirr durr csitt csatt film :D Nekem nagyon bejött p... több»

Julia Stiles
Édgar Ramírez
David Strathairn
Paddy Considine
Scott Glenn
Paddy Considine
David Strathairn
Matt Damon

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 258 kritika alapján.

Matt Damon a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

A forgatókönyvet Robert Ludlum regénye alapján írták meg.

(wintermat)

Mindhárom Bourne film végén ugyanaz a Moby dal hangzik el, de a zenész erre a részre kicsit átmixelte saját szerzeményét.

(SódóGA)

A film producere, Frank Marshall is feltűnik a filmben az egyik ügynök szerepében.

(SódóGA)

Mivel a film készítői nem tudták lezárni a forgalmas Waterloo pályaudvart, a járókelők folyamatosan a kamerába mutogatnak.

(SódóGA)

Nicky és Desh üldözéses jelenetét Tangierben, Marokkóban forgatták. A jelenetben nem alkalmaztak statisztákat.

(SódóGA)

Jason Bourne az egész film alatt egyetlen egyszer sem mosolyodik el.