Harcban élve (2013)

Homefront

uniterra   2022. 01. 24.

Az ilyen filmhez leül az ember, mert fáradt, vagy bármiért. Nincs elvárás, sablontörténet. Amerikai filmben nem ölnek gyereket. Szóval hiába hangzik el: apa, apa, tudjuk, hogy ez csak a mi idegesítésünkre szolgál. Lehetett volna a címe Apa, apa.

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Staham filmhez képest elég intelligens filmre sikeredett. Érzelmes oldalát is megmutatja Jason és a film teljesen lekötött engem és izgalmas is volt.

Sabnock Sanatory   2021. 01. 30.

A bárgyú tekintetű Statham megint előrukkol egy sablonos, unalmas filmmel. Tucatfilm tucatproblémával, tucatjelenetekkel. Csak azt sajnálom, hogy James Franco és Winona Ryder is belehuppant a fertőbe.

dulkap   2015. 01. 23.

A főcím utáni rész elég gyengén indul, kezdve a gyerekek konfliktusától a város büdös bunkóin át, egészen az egyébként normális seriffel tapló Brokerig. Az egész film úgy indult, mintha egy Steven Seagal film lenne 10 évvel ezelőttről. Alapjaiban a f... több»

Berto49   2018. 03. 03.

Kedvelem Jason Statham filmjeit, de ez egy kicsit túlságosan sablonos volt. Állítólag Sly írta a forgatókönyvet, ami eléggé összecsapott munka, hemzsegnek benne a közhely szituációk, jobban mondva az egész egy ezerszer látott egy kaptafára összekalap... több»

harnas1207   2019. 01. 02.

Jason Statham film létére nézhető volt. Bár a tucatfilm színész itt se alkotott maradandót, de legalább a szokásos béna sablonok nagy részét otthon hagyta, Rég láttam ezzel a színésszel értékelhető filmet, de ez az volt.

Érdeklődő   2021. 11. 14.

Élvezetes

Sok jó filmje van Jason Stathamnek, ez az egyik. A történet egyszerű, de folyamatosan fenntartja a feszültséget a nézőben. A történet pont olyan, mint amely bármelyikünkkel megeshet, így jó érzés látni, hogy legalább a filmvásznon a jó győzedelmeskedik.