Harcban élve

Homefront

2022.11.19 drg0602

Statham egyik legjobb filmje. Nagyon jó légkör mellett cselekményes, helyeként elég akciódús film. Jó színészi teljesítményekkel teli remekmű. Zseniális filmnek tartom. Értékelés: 10/10

2017.09.22 mamiéstöti2

Staham filmhez képest elég intelligens filmre sikeredett. Érzelmes oldalát is megmutatja Jason és a film teljesen lekötött engem és izgalmas is volt.

A bárgyú tekintetű Statham megint előrukkol egy sablonos, unalmas filmmel. Tucatfilm tucatproblémával, tucatjelenetekkel. Csak azt sajnálom, hogy James Franco és Winona Ryder is belehuppant a fertőbe.

2015.01.23 dulkap

A főcím utáni rész elég gyengén indul, kezdve a gyerekek konfliktusától a város büdös bunkóin át, egészen az egyébként normális seriffel tapló Brokerig. Az egész film úgy indult, mintha egy Steven Seagal film lenne 10 évvel ezelőttről. Alapjaiban a f... Több

2018.03.03 Berto49

Kedvelem Jason Statham filmjeit, de ez egy kicsit túlságosan sablonos volt. Állítólag Sly írta a forgatókönyvet, ami eléggé összecsapott munka, hemzsegnek benne a közhely szituációk, jobban mondva az egész egy ezerszer látott egy kaptafára összekalap... Több

2019.01.02 harnas1207

Jason Statham film létére nézhető volt. Bár a tucatfilm színész itt se alkotott maradandót, de legalább a szokásos béna sablonok nagy részét otthon hagyta, Rég láttam ezzel a színésszel értékelhető filmet, de ez az volt.

2022.01.24 uniterra

Az ilyen filmhez leül az ember, mert fáradt, vagy bármiért. Nincs elvárás, sablontörténet. Amerikai filmben nem ölnek gyereket. Szóval hiába hangzik el: apa, apa, tudjuk, hogy ez csak a mi idegesítésünkre szolgál. Lehetett volna a címe Apa, apa.

2021.11.14 Érdeklődő

Élvezetes

Sok jó filmje van Jason Stathamnek, ez az egyik. A történet egyszerű, de folyamatosan fenntartja a feszültséget a nézőben. A történet pont olyan, mint amely bármelyikünkkel megeshet, így jó érzés látni, hogy legalább a filmvásznon a jó győzedelmeskedik.

2016.04.18 kissjanos21

Nagyon megfogott ez a film, bár az tény, hogy nagyon szeretem Statham filmjeit, így ebben sem csalódtam. Tetszett a sztori és a szerepek eljátszása is, mindenki oda tette magát, hozta a tőle elvárhatót.

2016.04.25 Leoni

Tetszett ez a film, jó volt, hogy plusz érzelmi töltet van Jason motivációjában, hogy nem önmagáért, hanem a kislányáért harcol, ettől érdekesebb lett, mint a többi hasonló alakítása.

2015.02.25 kovi23

Nagyon szeretem Statham filmjeit, ebben sem kellett csalódnom. Elkezdtem nézni, és az a kb. másfél óra szélvész gyorsan eltelt. Nagyon szimpatikus volt Broker, és a lánya erkölcsössége valamint a negatív szereplők-így, pl. Gator csaja. Leginkább Gato... Több

2015.05.22 inemeth

Jól ismert a történet, többek közt ezért is kiszámíthatóak a fordulatok, de a nyers erőszak, a műfajhoz méltó tempo és ritmus, ill.látványvilág kárpótolja a nézőt.

2015.06.29 macikutya

Nagyon szeretem Jason Statham-t és minden filmjét amiben csak eddig játszott. Hál istennek ebben sem kellett csalódnom. Tetszett a téma, az apa lánya kapcsolat megvilágítása, és a szerepek eljátszása is. Jó film.

2015.08.26 csongi888

Szerintem vannak ennél sokkal jobb Statham filmek.Én szeretem az akció filmeket tényleg, nem vár az ember ezektől az alkotásoktól valami hihetetlen sztorit,csavarokat,de azért...van egy határ.