Holtbiztos tipp

Holtbiztos tipp

The Dead Pool

Egy drogfüggő rocksztár, halála utáni nyomozás során különös, morbid szerencsejátékra derül fény, mely felütötte a fejét San Francisco utcáin. A játék lényege, hogy nyolc híresség nevét felírják egy listára, és arra lehet fogadásokat kötni, hogy a listáról kit gyilkolnak meg először. Ugyanezen a listán szerepel annak az angol rendezőnek a neve is, aki a meggyilkolt zenésszel halála előtt videoklipet forgatott, és a bizonyítékok többsége az ő bűnösségére utal. Ám Harry úgy véli, a dolog nem lehet ilyen egyszerű. Sajátos módszereivel veti bele magát a nyomozásba, melynek a tétje hamarosan megváltozik számára: kiderül ugyanis, hogy az ő neve is felkerült a listára.

Rendező: Buddy Van Horn
Premier (HU): 2009.08.25.
Több

2019.02.20 Filmdoki

A kiöregedett zsaru

Az 1988-ra az akciófilmek sokat változtak. Gondoljunk csak bele, ekkora olyan darabokat tettek már le az asztalra, mint a Rambo, 48 óra, Beverly Hills-i zsaru 1-2 és a Halálos fegyver első része. És persze konkrétan ebben az évben debütált a zsáner e... Teljes kritika

2017.03.11 NorbiP

Az 5 rész közül ez telt a leggyorsabban. Szerintem nem annyira rossz, mint amilyennek beállítják. Biztos, hogy nem Eastwood legjobb filmje, de azért a legrosszabbtól is messze van.

Clint Eastwood a Holtbiztos tipp után azt mondta, hogy nem kíván több Piszkos Harry-filmben szerepelni.Szerző: Bogi87

1988. február-március között zajlott le a forgatás.Szerző: Bogi87

A legrövidebb film a szériában, mindössze 91 perces.Szerző: Bogi87

A Rotten Tomatoes oldalán 52%-os értékelést kapott 27 kritika alapján.Szerző: Bogi87