Életre-halálra: Szökevény 2. (1998)

U.S. Marshals

7ETEDIK   2020. 09. 11.

Simán van olyan jó mint az első rész, Wesley Snipes ekkoriban élte fénykorát, a későbbi Vasember pedig még bontogatta a szárnyait. Tommy Lee talán legemlékezetesebb szerepei a Szökevény filmek.

szaka123   2016. 01. 22.

Szeretem ezt a filmet. A jó színeszek miatt, továbbá a történet is végig lekötött, végén egy csavarral. Robert Downey Jr. ebben a filmben hívta fel magára a figyelmemet, azóta követem pályáját, ami azóta igencsak felfelé ível, de sokaknak "csak" Sche... több»

Macko   2016. 04. 25.

Egy sablonos akció filmek tartom. Nem adott sok újdonságot. Egyszeri nézesre alkalmas, de semmi extra. Az viszont igaz hogy pörgős és akcióban dús, cselekményes, mozgalmas film.

Tom   2016. 06. 16.

Ez tényleg a Szökevény második része vagy egy teljesen különálló film? Én nem láttam még a Szökevényt, de arra gondolok, hogy talán meg kéne nézni azt is, nem tudom, az mit adna hozzá a filmhez. Én úgy gondolom, hogy értettem a filmet a Szökevény nélkül is, ami szerintem azt jelenti, hogy ez inkább egy különálló film.

trinagl   2016. 05. 23.

Kicsit lassan indul be a film, de a vége felé már eléggé jó lesz szerintem. Jó kis akció-krimi, nekem tetszett, jól ki lehetett kapcsolódni közben, plusz elég jó kis sztárparádét vonultatott fel.

Wesley Snipes
Tommy Lee Jones

Wesley Snipes utálta a jeleneteket, mikor vízben volt, mivel nem tud úszni.

(kázsé)

A repülőgép pilótáját , egy valódi pilóta játszotta.

(kázsé)

Samuel L. Jackson is jelölt volt a főszerepre.

(kázsé)

A jelenetben, mikor a békebírók üldözikt Chent, több mint 700 statiszta szerepelt.

(kázsé)

A legtöbb New Yorkban játszódó jelenetet Chicagóban forgatták.

(kázsé)

Dick Beebe is írt egy forgatókönyv vázlatot a filmhez.