Életre-halálra: Szökevény 2.

Életre-halálra: Szökevény 2.

U.S. Marshals
Wesley Snipes
Tommy Lee Jones

Mark Sheridan sorsa nehézre fordul, amikor váratlan események folytán megvádolják és elítélik egy kettős gyilkosság miatt. Egy rabszállító repülőre kerül, ami viszont út közben megsérül. Sheridannak sikerül megszöknie; úgy dönt, nem hagyja magát, és rájön, kik mártották be és miért. Azonban a… Több

Rendező: Stuart Baird
Író: John Pogue
Forgatókönyvíró: Roy Huggins
Premier (HU): 1998.07.16.

A szökevény  (1993)

2023.06.24 Jay

Érdemes volt megnézni. Nem volt egy perc üresjárat sem. Maga a téma nem túl eredeti, viszont a megvalósításért a rendező a legjobbat kapja. A vágások, a zene is tökéletes volt. Szóval jól összedobott mozi. Mindenki a legjobbat nyujtotta.

2020.09.11 HE7EDIK

Simán van olyan jó mint az első rész, Wesley Snipes ekkoriban élte fénykorát, a későbbi Vasember pedig még bontogatta a szárnyait. Tommy Lee talán legemlékezetesebb szerepei a Szökevény filmek.

2016.01.22 szaka123

Szeretem ezt a filmet. A jó színeszek miatt, továbbá a történet is végig lekötött, végén egy csavarral. Robert Downey Jr. ebben a filmben hívta fel magára a figyelmemet, azóta követem pályáját, ami azóta igencsak felfelé ível, de sokaknak "csak" Sche... Több

2016.04.25 Macko

Egy sablonos akció filmek tartom. Nem adott sok újdonságot. Egyszeri nézesre alkalmas, de semmi extra. Az viszont igaz hogy pörgős és akcióban dús, cselekményes, mozgalmas film.

2016.05.23 trinagl

Kicsit lassan indul be a film, de a vége felé már eléggé jó lesz szerintem. Jó kis akció-krimi, nekem tetszett, jól ki lehetett kapcsolódni közben, plusz elég jó kis sztárparádét vonultatott fel.

Wesley Snipes utálta a jeleneteket, mikor vízben volt, mivel nem tud úszni.Szerző: kázsé

A repülőgép pilótáját , egy valódi pilóta játszotta.Szerző: kázsé

Samuel L. Jackson is jelölt volt a főszerepre.Szerző: kázsé

A jelenetben, mikor a békebírók üldözikt Chent, több mint 700 statiszta szerepelt.Szerző: kázsé