Életre-halálra: Szökevény 2.

U.S. Marshals

2023.06.24 Jay

Érdemes volt megnézni. Nem volt egy perc üresjárat sem. Maga a téma nem túl eredeti, viszont a megvalósításért a rendező a legjobbat kapja. A vágások, a zene is tökéletes volt. Szóval jól összedobott mozi. Mindenki a legjobbat nyujtotta.

2020.09.11 HE7EDIK

Simán van olyan jó mint az első rész, Wesley Snipes ekkoriban élte fénykorát, a későbbi Vasember pedig még bontogatta a szárnyait. Tommy Lee talán legemlékezetesebb szerepei a Szökevény filmek.

2016.01.22 szaka123

Szeretem ezt a filmet. A jó színeszek miatt, továbbá a történet is végig lekötött, végén egy csavarral. Robert Downey Jr. ebben a filmben hívta fel magára a figyelmemet, azóta követem pályáját, ami azóta igencsak felfelé ível, de sokaknak "csak" Sche... Több

2016.04.25 Macko

Egy sablonos akció filmek tartom. Nem adott sok újdonságot. Egyszeri nézesre alkalmas, de semmi extra. Az viszont igaz hogy pörgős és akcióban dús, cselekményes, mozgalmas film.

2016.05.23 trinagl

Kicsit lassan indul be a film, de a vége felé már eléggé jó lesz szerintem. Jó kis akció-krimi, nekem tetszett, jól ki lehetett kapcsolódni közben, plusz elég jó kis sztárparádét vonultatott fel.

2016.06.16 Tom

Ez tényleg a Szökevény második része vagy egy teljesen különálló film? Én nem láttam még a Szökevényt, de arra gondolok, hogy talán meg kéne nézni azt is, nem tudom, az mit adna hozzá a filmhez. Én úgy gondolom, hogy értettem a filmet a Szökevény nélkül is, ami szerintem azt jelenti, hogy ez inkább egy különálló film.