Álmatlanság

Álmatlanság

Sleepless
Scoot McNairy

A város tele van mocskos zsarukkal... Vincent Downsnak is megvannak a saját kis titkai. Miután tudta nélkül eltulajdonít valamit, ami a helyi maffiavezért illeti, elrabolják a fiát. Downs csakhamar a törvény másik oldalán találja magát, és semmitől sem riad vissza, hogy megmentse a fiút.… Több

Forgatókönyvíró: Andrea Berloff
Premier: 2017.01.12.

2021.04.12 Yosihiro

Majdnem elaludtam :)

Hoppá, kifogtam egy olyan filmet, amit igazából nem nagyon értettem, már a címét is kétkedve néztem; hiszen miről is szól...? Na, azt hiszem ezt nem tárgyalom ki, de megjegyzem, aki leül ezt a filmet megnézni, az készüljön fel, a szinkron valami bru... Teljes kritika

2017.06.15 dulkap

Borzalmas szinkron és közepes film, ami tele van logikai baromságokkal, de néhány jobb akciójelenettel. Nem csodálkozom, hogy nem nagyon jutott el hozzánk a mozikba. A rövidsége miatt egyszer nézhető, de semmi több.

2017.11.17 hsanya182

Akciófilmnek túl vontatott, gyengécske "korrupt zsarus" történettel. Szerintem a fiatalabb korosztály fog 3*-nál jobbat adni, vagy aki kevés jó filmet látott. A történet megvalósítása jó, csak kicsit erőtlen, lagymatag. Főleg verekedések vannak benne... Több

2017.02.26 RókaÚr

A színészek rendben vannak, minden teljesen jól működött, de a rendezés megdöbbentően rossz volt és a "minden percben akció" elve sem eredményezett egy feszes egységet.

2018.06.20 HercegPeter

Azt szeretném kérdezni, hogy mi ez a szinkron? Valamit itt nagyon elnéztek. A címnek sincs semmi köze a filmhez. Átlagos lövöldözős akciófilm, semmi újat nem mutat. Száz ilyen jön ki minden évben. Végigakciózzák az egészet, de a sztori elég sablon, mindenkiről lerí, hogy milyen karakter.

Jamie Foxx és Gabrielle Union a Szakítani tudni kellben is együtt játszott.Szerző: hp

A Sleepless Michelle Monaghan és Jamie Foxx második közös filmje. Első alkalommal a Terhes társaságban láthattuk őket. Szerző: hp

A Sleepless a svájci rendező, első teljes egészében angol nyelvű filmje.Szerző: hp

A film forgatása 2015. június 15-én kezdődött meg Atlantában és Las Vegasban.Szerző: hp

Bűnös Chicago
2014