dulkap   2017. 06. 15.

Borzalmas szinkron és közepes film, ami tele van logikai baromságokkal, de néhány jobb akciójelenettel. Nem csodálkozom, hogy nem nagyon jutott el hozzánk a mozikba. A rövidsége miatt egyszer nézhető, de semmi több.

hsanya182   2017. 11. 17.

Akciófilmnek túl vontatott, gyengécske "korrupt zsarus" történettel. Szerintem a fiatalabb korosztály fog 3*-nál jobbat adni, vagy aki kevés jó filmet látott. A történet megvalósítása jó, csak kicsit erőtlen, lagymatag. Főleg verekedések vannak benne, azoknál is a vágás elég gyengére sikerült. A film végére már megjelent egy kis izgalmasság is...

HercegPeter   2018. 06. 20.

Azt szeretném kérdezni, hogy mi ez a szinkron? Valamit itt nagyon elnéztek. A címnek sincs semmi köze a filmhez. Átlagos lövöldözős akciófilm, semmi újat nem mutat. Száz ilyen jön ki minden évben. Végigakciózzák az egészet, de a sztori elég sablon, mindenkiről lerí, hogy milyen karakter.

RókaÚr   2017. 02. 26.

A színészek rendben vannak, minden teljesen jól működött, de a rendezés megdöbbentően rossz volt és a "minden percben akció" elve sem eredményezett egy feszes egységet.

sptt   2017. 07. 30.

Gyakorlatilag a színészek miatt jut el az ember odáig, hogy megnézze ezt a filmet és eltekintve attól, hogy egy elég középszerű, klisékkel telezsúfolt és könnyen kikövetkeztethető történésekkel teli filmet kap, egy hétköznapi akciófilmnek elmegy, ennél sokkal rosszabb filmeket is végig lehet nézni egyszer. A színészek nem okoznak csalódást. Ugyanakkor tény, hogy az utolsó filmkocka után el is kell felejteni a filmet, mert semmi pluszt nem nyújt.

Tim Connolly
Baran bo Odar
Tim Connolly
Baran bo Odar
Scoot McNairy

Jamie Foxx és Gabrielle Union a Szakítani tudni kell-ben is együtt játszott.

A Sleepless Michelle Monaghan és Jamie Foxx második közös filmje. Első alkalommal a Terhes társaságban láthattuk őket.

A Sleepless a svájci rendező, Baran bo Odar első teljes egészében angol nyelvű filmje.