A Magnum ereje

Filmdoki   2019. 02. 18.

A zsaru visszatér

Harry két év szünet után tért vissza Magnumjával a kezében, hogy ezúttal egy csapat motoros rendőr nyomába eredjen, akik önkényesen szolgáltatnak igazságot. A Magnum ereje nagyobb, akciódúsabb, mint elődje, azonban nem feltétlen jobb. Első megtekinté... teljes kritika»

NorbiP   2017. 03. 11.

Ahhoz képest, hogy folytatás, és azok általában rosszak szoktak lenni, ez kifejezetten jó volt. Szeretném kiemelni az utolsó 15-20 percet, ami meglepően badass volt.

Barthy   2015. 09. 01.

Talán meg merem kockáztatni, hogy tökéletes lett. Hát ez a film... eszméletlen ütős. Egy igazi kuriózum! De persze nem is vártam kevesebbet tőle. Ajánlom!

David Soul ezen filmben való alakításnak köszönheti, hogy felfigyeltek rá és a Starsky & Hutch krimisorozatban megkapta Ken Hutchinson nyomozó figuráját.

Mitch Ryan ennek a filmnek köszönheti, hogy szélesebb körben is ismert lett.

Hal Holbrook karrierjét A Magnum ereje indította be.

A motoros rendőrök kaszkadőrjei Triumph Bonneville motorokat használtak, ugyanis ezek súlya könnyebb.

A rendőrök Moto Guzzi Eldorado motorokat használtak a flmben.

Ázsiai rajongók kérésére került be a filmben egy erotikus jelenet egy ázsiai lánnyal.

A segédrendező Buddy Van Horn volt, aki egyben a széria befejező, Holtbiztos tipp részének a rendezője volt.

Az egyetlen film a szériában, ahol a főcimben nem San Francisco-t mutatják, hanem Harry fegyverét.

A Piszkos Harry-széria leghosszabb filmje.

Clint Eastwood 2. alkalommal alakította Harry Callahan karakterét.