A Magnum ereje

Filmdoki   2019. 02. 18.
A zsaru visszatér

Harry két év szünet után tért vissza Magnumjával a kezében, hogy ezúttal egy csapat motoros rendőr nyomába eredjen, akik önkényesen szolgáltatnak igazságot. A Magnum ereje nagyobb, akciódúsabb, mint elődje, azonban nem feltétlen jobb. Első megtekintéskor gondolkodás nélkül az eredeti film fölé helyeztem, másodszori megnézésre azonban már szépen előjöttek hibái. Kezdjük azonban a pozitívumokkal. Szerencsére a film az előző epizódhoz hasonló komoly hangvétellel rendelkezik, így nem fél újfent kicsit moralizálni az igazságszolgáltatás kapcsán. Harry ellenfelei által válaszúthoz érkezik: Meddig lehet elmenni a bűnüldözésben? Önbíráskodhat-e egy rendőr? A történet kifejezetten intelligens, a ross... több»

NorbiP   2017. 03. 11.

Ahhoz képest, hogy folytatás, és azok általában rosszak szoktak lenni, ez kifejezetten jó volt. Szeretném kiemelni az utolsó 15-20 percet, ami meglepően badass volt.

Barthy   2015. 09. 01.

Talán meg merem kockáztatni, hogy tökéletes lett. Hát ez a film... eszméletlen ütős. Egy igazi kuriózum! De persze nem is vártam kevesebbet tőle. Ajánlom!

David Soul ezen filmben való alakításnak köszönheti, hogy felfigyeltek rá és a Starsky & Hutch krimisorozatban megkapta Ken Hutchinson nyomozó figuráját.

Mitch Ryan ennek a filmnek köszönheti, hogy szélesebb körben is ismert lett.

Hal Holbrook karrierjét A Magnum ereje indította be.