Linzer   2020. 04. 20.

Többet vártam a végére, de teljesen lekötött a film. Szerintem egész korrekt darab.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Nagyon brutálisra sikeredett csakúgy mint általában Liam Neeson filmjei. Egy szokatlan, de elképzelhető élethelyzetbe keveredett átlag ember a végére hős lesz.

indingo   2017. 04. 12.

Nagyon tetszett a film légköre és a történet aprólékos kibontakozása. Jó volt a szereposztása és érdekes a csavar. Mindenképpen többször nézős film.

rbernadett   2015. 09. 29.

Roppant "eredeti"...azért Geena Davisnek ez egy kicsit jobban állt.

Deku   2017. 08. 28.

Fergeteges volt ez az alkotás, ha lehet ezt mondani, legalábbis számomra teljességgel azt nyújtotta amit elvártam volna tőle. Se többet se kevesebbet. Bőven szórakoztató.

Diesel   2018. 03. 19.

Roppant érdekes a történet, és elgondolkodtató. Végig izgalmas volt a film és pörgős. Kimondottan tetszett hogy egyáltalán nem volt kiszámítható a történet. Liam Neeson kiválóan alakítja a karaktert. Azért is tetszett a film, mert teljesen hihető a ... több»

HercegPeter   2019. 03. 15.

Liam Neesonnak ezek a szerepek tökéletesek, ezek vannak rászabva. A történet elemei általában ugyanazok. Nyomoz valaki után (itt éppen önmagát keresi), közben folyamatosan lövöldözésekbe, verekedésekbe és üldözésekbe keveredik. Bár, ha jó emlékszem, ... több»

Bár a film poszterén fegyver van a kezében, Liam Neeson karaktere a filmben egyszer sem lő.

A Leo Bressler professzor által kitenyésztett növényt Zea saccharumnak hívják.

(SódóGA)

A filmben több német színész is szerepel, például Rainer Bock, Diane Kruger és Adnan Maral.

(SódóGA)

A Martin Harris útlevelében látható születési dátum június 7. Ezen a napon született a karaktert játszó Liam Neeson is.

(SódóGA)

A hotelben játszódó jeleneteket a híres, berlini Adlon szállodában vették fel.

(SódóGA)

A filmet “Out of My Head” című regénye ihlette.

(SódóGA)

Az Unknown akciófilm, de krimi történetnek is felfoghatjuk, fordulatossága, rejtélyes történetfűzése, érdeklődést fenntartó lendületessége és meglepetéseket tartogató scriptje miatt. több»