Összeesküvés-elmélet

Összeesküvés-elmélet

Conspiracy Theory

Jerry számára valóságos rejtély a saját múltja. Szinte semmire nem emlékszik, sejtései azonban rossz érzésekkel töltik el. A férfi újabb és újabb összeesküvés elméleteket gyárt, melyekkel folyton fárasztja a taxijának utasait. Meggyőződése, hogy minden esemény mögött sötét erők munkálkodnak,… Több

Premier (HU): 1997.12.31.
Julia Roberts
Patrick Stewart
Mel Gibson
Julia Roberts

2021.01.09 rainman

Kelekótya Gibson

Richard Donner és Mel Gibson kooperációjáról a legtöbb embernek a Halálos fegyver sorozat ugrik be, jogosan, teszem hozzá. De van itt egy másik, egy igencsak elfeledett gyöngyszem, az 1997-es Összeesküvés elmélet. A megrögzött összeesküvéselmélet-hí... Teljes kritika

Mel Gibson brillírozik, és ez a film, vagyis szerep jól is áll neki. Julia Roberts is tökéletesen hozza a karaktert. Csavaros, érdekes, megdöbbentő, tömény izgalmakkal teli mozi. Kár, hogy Gibsonnak nem sikerült ezt a szintet mindig hozni.

2016.05.22 Yosihiro

Egy újabb remek Gibsoan film de ne felejtsük el Julia R-et sem hiszen nélküle nem lenne ez a film olyan amilyen :) Pörgös és elgondolkodtató fil amit jó megnézni és jó szorakozás. csak jánlani tudom mindenkinek :)

2017.09.13 Deku

Ez egyszerűen fenomenális, az ilyen filmeket nagyon szeretem. Egyszerűen olyan volt mintha én is ott lettem volna a színészekkel. Van mondanivalója és gyakorlatilag elrabolja az ember figyelmét.

2015.09.18 rbernadett

Valamiért nagyon szeretem ezt a filmet, pedig nem sokkal több egy szimpla akció filmnél, de az a kevés, amivel több, az nekem nagyon sokat számít!

Alice szerepére Winona Ryder is szóba került.Szerző: magyaristvan

Jerry bemenekül egy moziba, ahol épp a "Sólyomasszony" (Ladyhawke)(1985) megy, amit szintén Richard Donner rendezett.Szerző: magyaristvan