Összeesküvés-elmélet (1997)

Mel Gibson
Julia Roberts

rainman   2021. 01. 09.

Kelekótya Gibson

Richard Donner és Mel Gibson kooperációjáról a legtöbb embernek a Halálos fegyver sorozat ugrik be, jogosan, teszem hozzá. De van itt egy másik, egy igencsak elfeledett gyöngyszem, az 1997-es Összeesküvés elmélet. A megrögzött összeesküvéselmélet-hí... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Mel Gibson brillírozik, és ez a film, vagyis szerep jól is áll neki. Julia Roberts is tökéletesen hozza a karaktert. Csavaros, érdekes, megdöbbentő, tömény izgalmakkal teli mozi. Kár, hogy Gibsonnak nem sikerült ezt a szintet mindig hozni.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Egy újabb remek Gibsoan film de ne felejtsük el Julia R-et sem hiszen nélküle nem lenne ez a film olyan amilyen :) Pörgös és elgondolkodtató fil amit jó megnézni és jó szorakozás. csak jánlani tudom mindenkinek :)

Deku   2017. 09. 13.

Ez egyszerűen fenomenális, az ilyen filmeket nagyon szeretem. Egyszerűen olyan volt mintha én is ott lettem volna a színészekkel. Van mondanivalója és gyakorlatilag elrabolja az ember figyelmét.

rbernadett   2015. 09. 18.

Valamiért nagyon szeretem ezt a filmet, pedig nem sokkal több egy szimpla akció filmnél, de az a kevés, amivel több, az nekem nagyon sokat számít!

Manfred   2016. 11. 23.

Érdekes, cselekményes, végig izgalmas film kiváló színészekkel, és az is nagyon tetszett benne hogy misztikus vonások is vannak benne. Agyalós, pörgős film.

Alice szerepére Winona Ryder is szóba került.

(magyaristvan)

Jerry bemenekül egy moziba, ahol épp a "Sólyomasszony" (Ladyhawke)(1985) megy, amit szintén Richard Donner rendezett.

(magyaristvan)