A védelmi kód

A védelmi kód

The Numbers Station
Videók

Miután legutóbbi küldetése katasztrofális véget ért, Emerson Kent, a veterán CIA ügynök (John Cusack) kap egy utolsó esélyt, hogy bizonyítson. Az új feladata: Katherine (Malin Akerman) őrzése, aki a távoli “Numbers Station” nevű titkos CIA állomáson teljesít szolgálatot, ahol titkos üzeneteket váltanak. Egy állig felfegyverzett elit kommandós csapat azonban szabályosan ostrom alá veszi az épületet: Katherine és Emerson élet-halál harc közepén találja magát.

Rendező: Kasper Barfoed
Forgatókönyvíró: F. Scott Frazier
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Belgium
Premier (HU): 2013.06.20.
John Cusack

2020.05.03 kevelin

elég unalmas, gyenge, vontatott. a végefelé történik pár említésre méltó jelent de összességében nem egy nagy eresztés. pedig jó is lehetett volna. de nem siekrült eltalálni mitől lesz izgalmas

2016.08.07 mamiéstöti2

Kicsit egyhangú film, nekem azért tetszett, de ahhoz képest, hogy a Fülke egy fülkében játszódik, mérföldekkel izgalmasabb, mert itt a helyszín kötöttsége jelenti a problémát.

2015.08.12 dulkap

Egy tényleg tipikus közepes egyszer nézhetős kis film, ami nem véletlenül nem igazán került be a köztudatba. De egy unalmas estén végig lehet nézni, még a szokásos baromságok ellenére is.

Eredetileg Ethan Hawk alakította volna a főszereplőt. Szerző: dulkap